Co je to?
Definice výrazu Červená knihovna. Co znamená odborný pojem Červená knihovna z kategorie Literatura?

Co to je Červená knihovna? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Červená knihovna

Červená knihovna je druh literatury vydávané ve větších nákladech a prodávané za nižší ceny. Většinou se jedná o přitažlivé, dějově napínavé, ale nepříliš hluboké a méně pravděpodobné příběhy milostného charakteru, probíhající podle očekávaného schématu.
Knihy červené knihovny nemívají vysokou uměleckou hodnotu, nejvíce byla rozšířena v období první republiky. Hlavním námětem je láska, její problémy a šťastný konec.

Význam slova, termín, co je to Červená knihovna? Definice výrazu Červená knihovna. Co znamená odborný pojem Červená knihovna z kategorie Literatura?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Červená knihovna se nachází v sekci Literatura

Klíčová slova: Literatura, popis, přesný význam, význam slova, slovník, význam, informace, synonymum, co to je, význam pojmu, slovo, termín, formulace, co znamená, vysvětlení, heslo

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Červená knihovna? resp. co je to Červená knihovna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Červená knihovna, odpověď na dotaz co je to Červená knihovna?. Víte např. kdo to je Kvestor? Znáte a víte kdo je Vikář? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Literatura). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?