Co je to?
Definice výrazu Červená knihovna. Co znamená odborný pojem Červená knihovna z kategorie Literatura?

Co to je Červená knihovna? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Červená knihovna

Červená knihovna je druh literatury vydávané ve větších nákladech a prodávané za nižší ceny. Většinou se jedná o přitažlivé, dějově napínavé, ale nepříliš hluboké a méně pravděpodobné příběhy milostného charakteru, probíhající podle očekávaného schématu.
Knihy červené knihovny nemívají vysokou uměleckou hodnotu, nejvíce byla rozšířena v období první republiky. Hlavním námětem je láska, její problémy a šťastný konec.

Význam slova, termín, co je to Červená knihovna? Definice výrazu Červená knihovna. Co znamená odborný pojem Červená knihovna z kategorie Literatura?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (Červená knihovna) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Červená knihovna patří do sekce Literatura

Klíčová slova: formulace, Červená knihovna, definice, Literatura, slovo, slovník, popis, přesný výraz, wiki, Literatura, heslo, informace, co znamená, co to je, význam slova

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Červená knihovna? resp. co znamená Červená knihovna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Červená knihovna, odpověď na dotaz co je to Červená knihovna?. Víte např. kdo to je Petr Pithart? Znáte a víte kdo je Vít Rakušan? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Červená knihovna i v jiných kategoriích (než Literatura). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?