Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Antisemitismus. Co znamená pojem Antisemitismus z kategorie Politika?

Co to je Antisemitismus? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Antisemitismus?

Antisemitismus je označení pro předsudky, předpojatost či nepřátelské jednání především vůči židovské rase a Židům obecně. Patří k druhům xenofobie a může se projevovat různými způsoby od pocitů nenávisti, nepřátelských projevů jednotlivých osob až k organizovanému násilí.
Nejhrůznějším projevem antisemitismu byla nacistická ideologie se všemi svými důsledky – vězněním, zabavováním majetku, koncentračními tábory a masovým vyhlazováním.

Význam slova, termín, co je to Antisemitismus? Odborný termín, výraz, slovo Antisemitismus. Co znamená pojem Antisemitismus z kategorie Politika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Antisemitismus s kolegy na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Antisemitismus je v kategorii Politika

Klíčová slova: pojem, slovník, přesný výraz, informace, význam, co to je, Antisemitismus, Politika, přesný význam, popis, slovo, definice, vysvětlení, termín, heslo

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Antisemitismus? resp. co je to Antisemitismus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antisemitismus, odpověď na dotaz co je to Antisemitismus?. Víte např. kdo to je Kamarád? Znáte a víte kdo je Nihilista? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Antisemitismus i v jiných kategoriích (než Politika). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.