Co je to?
Výraz, termín, definice slova Isofix. Co znamená odborný pojem Isofix z kategorie Technika?

Co je to Isofix? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Isofix?

Jako isofix se označuje mezinárodně uznávaný standard na ukotvení dětské autosedačky. U tohoto systému se schválené dětské autosedačky propojí s konstrukcí automobilu za pomoci pevných třmenů. Výhodou systému je pevné a jednoduché ukotvení sedačky v autě. Normované body se nachází na krajních sedadlech vzadu. Systém pomáhá snižovat riziko zranění dětských pasažérů sedících v autosedačce. Tento systém se začal používat v roce 2002 ve Spojených státech.

Význam slova, termín, co je to Isofix? Výraz, termín, definice slova Isofix. Co znamená odborný pojem Isofix z kategorie Technika?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Isofix? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Isofix se nachází v kategorii Technika

Klíčová slova: slovník, přesný význam, wiki, definice, význam, vysvětlení, co to je, slovo, význam pojmu, popis, Isofix, informace, formulace, termín, heslo

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Isofix? resp. jaká je definice slova Isofix? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Isofix, odpověď na dotaz co je to Isofix?. Víte např. kdo to je Nunvář? Znáte a víte kdo je Filuta? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Technika Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.