Co je to?
Výraz, termín, definice slova Isofix. Co znamená odborný pojem Isofix z kategorie Technika?

Co je to Isofix? Význam slova

Co znamená termín Isofix? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Jako isofix se označuje mezinárodně uznávaný standard na ukotvení dětské autosedačky. U tohoto systému se schválené dětské autosedačky propojí s konstrukcí automobilu za pomoci pevných třmenů. Výhodou systému je pevné a jednoduché ukotvení sedačky v autě. Normované body se nachází na krajních sedadlech vzadu. Systém pomáhá snižovat riziko zranění dětských pasažérů sedících v autosedačce. Tento systém se začal používat v roce 2002 ve Spojených státech.

Význam slova, termín, co je to Isofix? Výraz, termín, definice slova Isofix. Co znamená odborný pojem Isofix z kategorie Technika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Isofix? Pak se o ní podělte s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Isofix je v kategorii Technika

Klíčová slova: popis, vysvětlení, formulace, pojem, přesný výraz, co znamená, informace, Isofix, termín, význam pojmu, význam slova, význam, co to je

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Isofix? resp. jaký je význam slova Isofix? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Isofix, odpověď na dotaz co je to Isofix?. Víte např. kdo to je Nunvář? Znáte a víte kdo je Filuta? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Isofix hledat i v jiných kategoriích (než Technika) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.