Co je to?
Definice výrazu, termínu Územní rozhodnutí. Co znamená odborný pojem Územní rozhodnutí z kategorie Stavebnictví?

Co je to Územní rozhodnutí? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Územní rozhodnutí?

Územní rozhodnutí je výsledkem územního řízení. Musí být zveřejněno písemně nebo veřejnou vyhláškou. Jedná se o rozhodnutí o umisťování staveb, využití území, ochraně zájmů území, dělení a zcelování pozemků.
Řízení, které vede k územnímu rozhodnutí, vede stavební úřad. Je požadováno pouze tehdy, jestliže jde o případ, který má významný vliv na okolí a životní prostředí. Ještě před vydáním rozhodnutí má každý občan právo se k řízení vyjádřit.

Význam slova, termín, co je to Územní rozhodnutí? Definice výrazu, termínu Územní rozhodnutí. Co znamená odborný pojem Územní rozhodnutí z kategorie Stavebnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Územní rozhodnutí s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Územní rozhodnutí je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: Stavebnictví, Územní rozhodnutí, wiki, co znamená, termín, slovník, význam, heslo, význam pojmu, vysvětlení, přesný význam, popis, co to je, definice, pojem, formulace

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Územní rozhodnutí? resp. co označuje slovo Územní rozhodnutí? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Územní rozhodnutí, odpověď na dotaz co je to Územní rozhodnutí?. Víte např. kdo to je Broker? Znáte a víte kdo je Pavel Fischer? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Stavebnictví. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.