Co je to?
Odborný výraz, definice slova Torrent. Co znamená pojem Torrent z kategorie Internet?

Co je to Torrent? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Torrent?

Torrenty jsou jednoduchým způsobem, jak sdílet vybrané soubory s uživateli po celém světě. Poskytuje rychlý, jednoduchý a efektivní přenos velkých souborů mezi libovolným počtem lidí. Síť funguje na jiném principu, než na němž fungují jiné P2P sítě. Výměna nenastává mezi dvojicí uživatelů, kde jeden musí vlastnit kompletní soubor, ale naopak nastává výměna mezi tzv. roji uživatelů, kde není třeba mít kompletní soubor od jednoho člověka.
Komunita využívající torrenty se soustřeďuje na stránkách, kde se nalézají seznamy souborů k dispozici. Pro správné fungování uživatel potřebuje program.

Význam slova, termín, co je to Torrent? Odborný výraz, definice slova Torrent. Co znamená pojem Torrent z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Torrent sdílet s vašimi přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Torrent je v kategorii Internet

Klíčová slova: termín, přesný význam, slovník, synonymum, Internet, význam slova, význam, heslo, Internet, Torrent, wiki, přesný výraz, význam pojmu, popis, vysvětlení

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Torrent? resp. jaká je definice termínu Torrent? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Torrent, odpověď na dotaz co je to Torrent?. Víte např. kdo to je Margaret Thatcherová? Znáte a víte kdo je Clark Rockefeller? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem