Co je to?
Odborný výraz, definice slova Torrent. Co znamená pojem Torrent z kategorie Internet?

Co je to Torrent? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Torrent?

Torrenty jsou jednoduchým způsobem, jak sdílet vybrané soubory s uživateli po celém světě. Poskytuje rychlý, jednoduchý a efektivní přenos velkých souborů mezi libovolným počtem lidí. Síť funguje na jiném principu, než na němž fungují jiné P2P sítě. Výměna nenastává mezi dvojicí uživatelů, kde jeden musí vlastnit kompletní soubor, ale naopak nastává výměna mezi tzv. roji uživatelů, kde není třeba mít kompletní soubor od jednoho člověka.
Komunita využívající torrenty se soustřeďuje na stránkách, kde se nalézají seznamy souborů k dispozici. Pro správné fungování uživatel potřebuje program.

Význam slova, termín, co je to Torrent? Odborný výraz, definice slova Torrent. Co znamená pojem Torrent z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Torrent? s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Torrent je v sekci Internet

Klíčová slova: přesný výraz, popis, co znamená, popis, wiki, heslo, význam slova, Internet, význam, význam pojmu, přesný význam, Internet, definice, formulace, termín

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Torrent? resp. jaký je význam slova Torrent? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Torrent, odpověď na dotaz co je to Torrent?. Víte např. kdo to je Margaret Thatcherová? Znáte a víte kdo je Clark Rockefeller? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem