Co je to?
Výraz, termín, definice slova Lyocell. Co znamená odborný pojem Lyocell z kategorie Materiály?

Co je to Lyocell? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Lyocell?

Lyocell je název druhu vlákna. Jedná se o nově vytvořený přírodní produkt, který se získává z dřevní hmoty, celulózy, především z buku nebo dubu. Vyrábí se ekologicky, vyniká vysokou pevností a je velmi příjemné na dotek. Tuto jemnost zajišťují fibrily, které se s pomocí speciálních postupů štěpí na povrchu vlákna.
Lyocell je vynikajícím materiálem například pro lůžkoviny, protože dokáže udržet ideální vlhkost.

Význam slova, termín, co je to Lyocell? Výraz, termín, definice slova Lyocell. Co znamená odborný pojem Lyocell z kategorie Materiály?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Lyocell patří do kategorie Materiály

Klíčová slova: význam slova, pojem, heslo, slovník, Materiály, Materiály, popis, přesný výraz, co znamená, formulace, slovo, vysvětlení, termín, Lyocell, význam, wiki

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Lyocell? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Lyocell? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lyocell, odpověď na dotaz co je to Lyocell?. Víte např. kdo to je Warren Buffett? Znáte a víte kdo je Křesťan? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Materiály). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..