Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Pivní polévka. Co znamená pojem Pivní polévka z kategorie Jídlo?

Co to je Pivní polévka? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Pivní polévka

Pivní polévka je opravdu vyrobená z piva. V Evropě byla oblíbená už ve středověku, kdy se podávala k snídani. Receptů existuje celá řada. Mezi přísady patří smažená cibule, jíška, mléko nebo smetana, pivo, z koření se pak používá pepř, hořčice, sůl nebo ochucovadlo worcesterová omáčka. V jiných variantách může být jako přísada použitý např. sýr nebo chleba.

Význam slova, termín, co je to Pivní polévka? Odborný termín, výraz, slovo Pivní polévka. Co znamená pojem Pivní polévka z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Pivní polévka? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Pivní polévka patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: význam slova, heslo, wiki, informace, Jídlo, Pivní polévka, co znamená, pojem, slovo, Jídlo, přesný význam, co to je, význam, význam pojmu, přesný výraz, slovník

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Pivní polévka dozvíte následující

Pivní polévka označuje druh polévky uvařené z piva, která byla velmi populární zejména ve středověku a raném novověku v mnoha evropských kuchyních. Podávána byla jako jídlo k snídani (jako předchůdce kávy), často bylo doporučováno podávat ji nemocným.

Vyše uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Pivní polévka? resp. co znamená výraz Pivní polévka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pivní polévka, odpověď na dotaz co je to Pivní polévka?. Víte např. kdo to je Hulibrk? Znáte a víte kdo je Chůva? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.