Co je to?
Definice výrazu, termínu Bronz. Co znamená odborný pojem Bronz z kategorie Materiály?

Co je to Bronz? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Bronz?

Bronz je slitina kovů, mědi a cínu, popřípadě dalších kovů – olova, manganu, hliníku a dalších. Vlastnosti bronzu oceňovali lidé již v pravěkých dobách a jednomu období dal bronz i jméno. Používal se k výrobě různých nástrojů, zbraní, ozdob a dalších předmětů.
Bronz má proti jiným kovům vyšší tvrdost, takže jeh objev se stal výrazným pokrokem. V současnosti se bronz využívá převážně v sochařství nebo při určitých specifických pracích.

Význam slova, termín, co je to Bronz? Definice výrazu, termínu Bronz. Co znamená odborný pojem Bronz z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Bronz? Pak se o ní podělte s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Bronz patří do sekce Materiály

Klíčová slova: co to je, formulace, Bronz, heslo, wiki, pojem, přesný význam, vysvětlení, přesný výraz, slovník, Bronz, definice, význam pojmu, co znamená, Materiály, význam slova

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Bronz? resp. co znamená slovo Bronz? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bronz, odpověď na dotaz co je to Bronz?. Víte např. kdo to je Ježíš Kristus? Znáte a víte kdo je Michael Kors? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Materiály). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.