Co je to?
Definice výrazu, termínu Bronz. Co znamená odborný pojem Bronz z kategorie Materiály?

Co je to Bronz? Význam slova

Co znamená termín Bronz? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Bronz je slitina kovů, mědi a cínu, popřípadě dalších kovů – olova, manganu, hliníku a dalších. Vlastnosti bronzu oceňovali lidé již v pravěkých dobách a jednomu období dal bronz i jméno. Používal se k výrobě různých nástrojů, zbraní, ozdob a dalších předmětů.
Bronz má proti jiným kovům vyšší tvrdost, takže jeh objev se stal výrazným pokrokem. V současnosti se bronz využívá převážně v sochařství nebo při určitých specifických pracích.

Význam slova, termín, co je to Bronz? Definice výrazu, termínu Bronz. Co znamená odborný pojem Bronz z kategorie Materiály?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Bronz? Pak se o ní podělte s přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Bronz patří do sekce Materiály

Klíčová slova: slovo, slovník, Bronz, formulace, popis, Materiály, přesný výraz, co znamená, termín, význam pojmu, co to je, přesný význam, význam, Materiály, význam slova

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Bronz? resp. jaký je přesný význam slova Bronz? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bronz, odpověď na dotaz co je to Bronz?. Víte např. kdo to je Bohém? Znáte a víte kdo je Logoped? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Materiály). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.