Co je to?
Definice výrazu, termínu Bronz. Co znamená odborný pojem Bronz z kategorie Materiály?

Co je to Bronz? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Bronz?

Bronz je slitina kovů, mědi a cínu, popřípadě dalších kovů – olova, manganu, hliníku a dalších. Vlastnosti bronzu oceňovali lidé již v pravěkých dobách a jednomu období dal bronz i jméno. Používal se k výrobě různých nástrojů, zbraní, ozdob a dalších předmětů.
Bronz má proti jiným kovům vyšší tvrdost, takže jeh objev se stal výrazným pokrokem. V současnosti se bronz využívá převážně v sochařství nebo při určitých specifických pracích.

Význam slova, termín, co je to Bronz? Definice výrazu, termínu Bronz. Co znamená odborný pojem Bronz z kategorie Materiály?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bronz s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Bronz je v kategorii Materiály

Klíčová slova: informace, přesný výraz, slovo, vysvětlení, popis, co to je, popis, Materiály, co znamená, význam, význam pojmu, termín, význam slova

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Bronz? resp. jaká je definice termínu Bronz? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bronz, odpověď na dotaz co je to Bronz?. Víte např. kdo to je Bohém? Znáte a víte kdo je Logoped? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Bronz hledat i v jiných kategoriích (než Materiály) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.