Co je to?
Definice výrazu, termínu Chat. Co znamená odborný pojem Chat z kategorie Počítače?

Co je to Chat? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Chat?

Krátká a rychlá komunikace mezi dvěma lidmi na internetu se označuje jako chat. Rozhovor probíhá za pomoci určitého komunikačního programu přes síť. Při chatu se komunikuje pouze psaným textem. Pro chat byl zaveden protokol IRC. V současnosti již technologie postoupily a můžete se setkat i s videochatem či audiochatem.

Význam slova, termín, co je to Chat? Definice výrazu, termínu Chat. Co znamená odborný pojem Chat z kategorie Počítače?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Chat? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Chat se nachází v kategorii Počítače

Klíčová slova: heslo, Chat, vysvětlení, význam, Chat, popis, co znamená, formulace, význam pojmu, co to je, Počítače, definice, přesný výraz, informace, slovník, synonymum

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Chat? resp. jaká je definice termínu Chat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chat, odpověď na dotaz co je to Chat?. Víte např. kdo to je Egoista? Znáte a víte kdo je Neonatolog? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Počítače). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.