Co je to?
Definice výrazu, termínu Chat. Co znamená odborný pojem Chat z kategorie Počítače?

Co je to Chat? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Chat?

Krátká a rychlá komunikace mezi dvěma lidmi na internetu se označuje jako chat. Rozhovor probíhá za pomoci určitého komunikačního programu přes síť. Při chatu se komunikuje pouze psaným textem. Pro chat byl zaveden protokol IRC. V současnosti již technologie postoupily a můžete se setkat i s videochatem či audiochatem.

Význam slova, termín, co je to Chat? Definice výrazu, termínu Chat. Co znamená odborný pojem Chat z kategorie Počítače?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Chat sdílejte se známými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Chat je v kategorii Počítače

Klíčová slova: slovo, co znamená, popis, vysvětlení, Počítače, slovník, přesný význam, informace, co to je, termín, pojem, přesný výraz, wiki, formulace, Počítače, synonymum

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Chat? resp. jaký je význam pojmu Chat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chat, odpověď na dotaz co je to Chat?. Víte např. kdo to je Alexandra Mynářová? Znáte a víte kdo je Neonatolog? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Chat i v jiných kategoriích (než Počítače). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.