Co je to?
Definice výrazu, termínu Chat. Co znamená odborný pojem Chat z kategorie Počítače?

Co je to Chat? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Chat?

Krátká a rychlá komunikace mezi dvěma lidmi na internetu se označuje jako chat. Rozhovor probíhá za pomoci určitého komunikačního programu přes síť. Při chatu se komunikuje pouze psaným textem. Pro chat byl zaveden protokol IRC. V současnosti již technologie postoupily a můžete se setkat i s videochatem či audiochatem.

Význam slova, termín, co je to Chat? Definice výrazu, termínu Chat. Co znamená odborný pojem Chat z kategorie Počítače?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Chat s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Chat je v kategorii Počítače

Klíčová slova: wiki, termín, význam slova, vysvětlení, Počítače, slovo, synonymum, popis, co znamená, přesný výraz, přesný význam, informace, heslo

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Chat? resp. jaká je definice termínu Chat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chat, odpověď na dotaz co je to Chat?. Víte např. kdo to je Urolog? Znáte a víte kdo je Tenorista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Počítače). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.