Co je to?
Odborný výraz, definice slova FTP. Co znamená pojem FTP z kategorie Internet?

Co je to FTP? Význam slovaVysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu FTP

Pro anglický výraz File Transfer Protocol se v informatice používá zkratka FTP. FTP je protokol pro přenos souborů mezi počítači za pomoci sítě. Pro přenos se využívá protokol TCP a nezáleží na operačním systému. Původní specifikace pro FTP byla sepsána již v roce 1971, čímž se řadí mezi nejstarší protokoly. Běžně pracuje na dvou portech - 20 a 21. FTP se nejčastěji používá pro sdílení souborů mezi uživateli a pro správu webových stránek.

Význam slova, termín, co je to FTP? Odborný výraz, definice slova FTP. Co znamená pojem FTP z kategorie Internet?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text FTP s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín FTP se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: význam pojmu, heslo, Internet, co to je, formulace, vysvětlení, význam slova, popis, popis, pojem, co znamená, wiki, přesný výraz

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená FTP? resp. jaká je definice slova FTP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FTP, odpověď na dotaz co je to FTP?. Víte např. kdo to je Mezzosopranistka? Znáte a víte kdo je Klerik? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu FTP i v jiných kategoriích (než Internet). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde