Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Quiche. Co znamená pojem Quiche z kategorie Jídlo?

Co to je Quiche? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Quiche?

Pod tímto exoticky znějícím názvem pocházejícím z francouzštiny se skrývá slaný koláč. Mezi základní používané suroviny patří sýr, smetana, slanina a vejce, ovšem různých variant receptu existuje celá řada. Těsto se úplně původně používalo chlebové, dnes se více používá listové, do přísad můžou patřit třeba žampiony nebo cukety.

Význam slova, termín, co je to Quiche? Odborný termín, výraz, slovo Quiche. Co znamená pojem Quiche z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Quiche je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: synonymum, význam pojmu, slovo, Quiche, význam slova, termín, Jídlo, wiki, slovník, přesný výraz, popis, definice, co znamená, pojem, informace, Quiche

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Quiche? resp. jaký je přesný význam slova Quiche? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Quiche, odpověď na dotaz co je to Quiche?. Víte např. kdo to je Státní úředník? Znáte a víte kdo je Logistik? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.