Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cloudové úložiště. Co znamená odborný pojem Cloudové úložiště z kategorie Internet?

Co je to Cloudové úložiště? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Cloudové úložiště?

Cloudové úložiště je druh služby, díky které mohou uživatelé ukládat svá data do systému mimo své pracoviště. Cloud spravuje někdo jiný, data se přenášejí prostřednictvím internetu nebo jiné sítě.
Existují různé typy cloudových úložišť, k základním patří osobní nebo firemní. Do osobních úložišť se většinou ukládají, popř. zálohují dokumenty, obrázky, fotografie, maily, videa a jiné soubory osobního charakteru. Firmy používají tato úložiště pro vzdálené zálohování. Přístup je možný z libovolného zařízení, zajištěna je vysoká bezpečnost dat.

Význam slova, termín, co je to Cloudové úložiště? Výraz, termín, definice slova Cloudové úložiště. Co znamená odborný pojem Cloudové úložiště z kategorie Internet?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Cloudové úložiště s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Cloudové úložiště se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: význam, přesný výraz, co to je, Internet, wiki, popis, Cloudové úložiště, význam slova, Internet, význam pojmu, pojem, synonymum, vysvětlení, přesný význam, slovo, informace

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Cloudové úložiště? resp. co znamená výraz Cloudové úložiště? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cloudové úložiště, odpověď na dotaz co je to Cloudové úložiště?. Víte např. kdo to je Fejetonista? Znáte a víte kdo je Nela Boudová? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Cloudové úložiště i v jiných kategoriích (než Internet). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.