Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cloudové úložiště. Co znamená odborný pojem Cloudové úložiště z kategorie Internet?

Co je to Cloudové úložiště? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Cloudové úložiště?

Cloudové úložiště je druh služby, díky které mohou uživatelé ukládat svá data do systému mimo své pracoviště. Cloud spravuje někdo jiný, data se přenášejí prostřednictvím internetu nebo jiné sítě.
Existují různé typy cloudových úložišť, k základním patří osobní nebo firemní. Do osobních úložišť se většinou ukládají, popř. zálohují dokumenty, obrázky, fotografie, maily, videa a jiné soubory osobního charakteru. Firmy používají tato úložiště pro vzdálené zálohování. Přístup je možný z libovolného zařízení, zajištěna je vysoká bezpečnost dat.

Význam slova, termín, co je to Cloudové úložiště? Výraz, termín, definice slova Cloudové úložiště. Co znamená odborný pojem Cloudové úložiště z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Cloudové úložiště je v sekci Internet

Klíčová slova: synonymum, Internet, termín, význam, formulace, heslo, Internet, definice, slovo, význam pojmu, Cloudové úložiště, vysvětlení, co to je, Cloudové úložiště, wiki, pojem

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Cloudové úložiště? resp. jaká je definice termínu Cloudové úložiště? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cloudové úložiště, odpověď na dotaz co je to Cloudové úložiště?. Víte např. kdo to je Krupiér? Znáte a víte kdo je Nela Boudová? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Cloudové úložiště hledat i v jiných kategoriích (než Internet) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.