Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kritické myšlení. Co znamená pojem Kritické myšlení z kategorie Filozofie?

Co je to Kritické myšlení? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Kritické myšlení

Kritické myšlení je v dnešní době důležitá a oceňovaná schopnost. Neznamená to však prostou kritiku. Ten, kdo dokáže kriticky myslet, si umí utvořit na něco vlastní názor, aniž by podléhal názoru davu či většiny a je schopen danou věc kriticky zhodnotit. Dovede si zachovat potřebný odstup a nepodléhá bezhlavě prvnímu dojmu.

Význam slova, termín, co je to Kritické myšlení? Definice odborného termínu, slova Kritické myšlení. Co znamená pojem Kritické myšlení z kategorie Filozofie?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Kritické myšlení můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Kritické myšlení je v sekci Filozofie

Klíčová slova: termín, co znamená, heslo, synonymum, pojem, přesný výraz, význam slova, vysvětlení, Kritické myšlení, slovo, popis, přesný význam, Filozofie, wiki, formulace

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Kritické myšlení? resp. co znamená slovo Kritické myšlení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kritické myšlení, odpověď na dotaz co je to Kritické myšlení?. Víte např. kdo to je Zběh? Znáte a víte kdo je Humanista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Kritické myšlení i v jiných kategoriích (než Filozofie). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.