Co je to?
Definice odborného termínu, slova Antabus. Co znamená pojem Antabus z kategorie Lékařství?

Co je to Antabus? Význam slova

Co znamená termín Antabus? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Antabus je obchodní název pro Disulfiram, což je přípravek používaný pro léčbu závislosti na alkoholu. Antabus je osvědčený lék existující již několik desetiletí. Funguje tak, že když se člověk napije alkoholu, vyvolá fyzickou nevolnost, čímž by měl napomoci tomu, aby si závislý pacient alkohol zošklivil.

Význam slova, termín, co je to Antabus? Definice odborného termínu, slova Antabus. Co znamená pojem Antabus z kategorie Lékařství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Antabus) můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Antabus patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: heslo, slovník, formulace, definice, Antabus, přesný význam, slovo, Lékařství, význam, termín, synonymum, význam slova, wiki, přesný výraz, Lékařství, Antabus

Co znamená pojem Antabus? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Disulfiram (INN), známý též pod svým obchodním názvem Antabus, je lék používaný v léčbě závislosti na alkoholu. Novější onkologický výzkum se věnuje jeho účinkům jako možného léku proti rakovině.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Antabus? resp. co přesně znamená slovo Antabus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antabus, odpověď na dotaz co je to Antabus?. Víte např. kdo to je Nicky Tučková? Znáte a víte kdo je Aristokrat? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Antabus hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.