Co je to?
Definice odborného termínu, slova Suchý cider. Co znamená pojem Suchý cider z kategorie Nápoje?

Co je to Suchý cider? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Suchý cider?

Suchý cider je jednou z forem oblíbeného alkoholického nápoje z jablečného moštu. Vyrábí se pomocí řízeného kvašení ze speciálně vybraných odrůd jablek. Základem je mošt, který se nechá uzrát a naředí se na obsah alkoholu od 0,5 až do 8,2%.
Právě suchý cider má nejvyšší obsah alkoholu, přes 5%. Může být neperlivý, lehce perlivý nebo šumivý. Hodí se jako osvěžení či nápoj k zahnání žízně a lze ho podávat k jakémukoli jídlu.

Význam slova, termín, co je to Suchý cider? Definice odborného termínu, slova Suchý cider. Co znamená pojem Suchý cider z kategorie Nápoje?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Suchý cider s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Suchý cider je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, co to je, heslo, wiki, synonymum, Nápoje, informace, Suchý cider, pojem, přesný výraz, slovník, formulace, popis, definice, vysvětlení

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Suchý cider? resp. co přesně označuje termín Suchý cider? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suchý cider, odpověď na dotaz co je to Suchý cider?. Víte např. kdo to je Debil? Znáte a víte kdo je Žokej? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nápoje). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.