Co je to?
Definice výrazu, termínu Memoriál. Co znamená odborný pojem Memoriál z kategorie Sport?

Co je to Memoriál? Význam slova

Co znamená termín Memoriál? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Memoriál je název, kterým se označuje nějaký podnik, většinou sportovního charakteru. Označuje se tak větší sportovní akce, pořádaná na počest významného sportovce, který již nežije.
Memoriál nese jméno té osobnosti, na jejíž počest je pořádán, např. Memoriál Josefa Odložila. Může se jednat i o podnik mezinárodního charakteru.

Význam slova, termín, co je to Memoriál? Definice výrazu, termínu Memoriál. Co znamená odborný pojem Memoriál z kategorie Sport?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Memoriál sdílet se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Memoriál patří do sekce Sport

Klíčová slova: význam, pojem, význam pojmu, informace, definice, popis, co znamená, termín, slovo, vysvětlení, synonymum, heslo, Sport, slovník, co to je

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Memoriál? resp. jaký je přesný význam slova Memoriál? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Memoriál, odpověď na dotaz co je to Memoriál?. Víte např. kdo to je Fyzioterapeut? Znáte a víte kdo je Družka? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Sport. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.