Co je to?
Definice výrazu, termínu Memoriál. Co znamená odborný pojem Memoriál z kategorie Sport?

Co je to Memoriál? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Memoriál?

Memoriál je název, kterým se označuje nějaký podnik, většinou sportovního charakteru. Označuje se tak větší sportovní akce, pořádaná na počest významného sportovce, který již nežije.
Memoriál nese jméno té osobnosti, na jejíž počest je pořádán, např. Memoriál Josefa Odložila. Může se jednat i o podnik mezinárodního charakteru.

Význam slova, termín, co je to Memoriál? Definice výrazu, termínu Memoriál. Co znamená odborný pojem Memoriál z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Memoriál s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Memoriál je v kategorii Sport

Klíčová slova: termín, popis, přesný význam, co znamená, Sport, synonymum, heslo, co to je, pojem, význam slova, definice, formulace, význam pojmu

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Memoriál? resp. jaká je definice termínu Memoriál? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Memoriál, odpověď na dotaz co je to Memoriál?. Víte např. kdo to je Fyzioterapeut? Znáte a víte kdo je Družka? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Memoriál i v jiných kategoriích (než Sport). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.