Co je to?
Definice odborného termínu, slova Arduino. Co znamená pojem Arduino z kategorie Hardware?

Co je to Arduino? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Arduino?

Arduino je pojem z oblasti informatiky. Jde o jméno počítače vytvořeného firmou Atmel. Tento malý počítač je pouze jednodeskový a má sloužit pro školní výuku informatiky. Uživatel se jeho pomocí seznamuje s tím, jak počítače ovládají a řídí práci různých zařízení.
K Arduino se nepřipojuje monitor ani klávesnice nebo myš, ale různé senzory, diody a podobná zařízení.

Význam slova, termín, co je to Arduino? Definice odborného termínu, slova Arduino. Co znamená pojem Arduino z kategorie Hardware?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Arduino můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Arduino je v sekci Hardware

Klíčová slova: termín, přesný výraz, Hardware, definice, wiki, heslo, význam, slovo, co znamená, synonymum, pojem, formulace, popis, informace, Arduino, význam pojmu

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Arduino? resp. co se přesně ukrývá za slovem Arduino? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Arduino, odpověď na dotaz co je to Arduino?. Víte např. kdo to je Josef Melen? Znáte a víte kdo je Opat? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Arduino i v jiných kategoriích (než Hardware). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.