Co je to?
Definice odborného termínu, slova Arduino. Co znamená pojem Arduino z kategorie Hardware?

Co je to Arduino? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Arduino?

Arduino je pojem z oblasti informatiky. Jde o jméno počítače vytvořeného firmou Atmel. Tento malý počítač je pouze jednodeskový a má sloužit pro školní výuku informatiky. Uživatel se jeho pomocí seznamuje s tím, jak počítače ovládají a řídí práci různých zařízení.
K Arduino se nepřipojuje monitor ani klávesnice nebo myš, ale různé senzory, diody a podobná zařízení.

Význam slova, termín, co je to Arduino? Definice odborného termínu, slova Arduino. Co znamená pojem Arduino z kategorie Hardware?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Arduino se nachází v sekci Hardware

Klíčová slova: co znamená, význam pojmu, synonymum, slovo, co to je, Hardware, pojem, formulace, definice, heslo, termín, Arduino, Arduino, informace, přesný výraz, přesný význam

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Arduino? resp. co přesně znamená slovo Arduino? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Arduino, odpověď na dotaz co je to Arduino?. Víte např. kdo to je Angiolog? Znáte a víte kdo je Opat? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Hardware). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.