Co je to?
Odborný výraz, definice slova Florbal. Co znamená pojem Florbal z kategorie Sport?

Co je to Florbal? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Florbal

Mezi populární kolektivní sporty patří florbal. Hraje se s malým plastovým míčkem v hale, na hřišti o rozměrech 40 x 20 metrů. Míček na hraní je dutý a tím pádem lehký. Při normální herní situaci se na hrací ploše nachází pět hráčů a brankář. Hráči používají speciální hokejky a snaží se v zápase zvítězit vstřelením většího počtu branek, než kolik jich vstřelí tým soupeře.
Brankáři při hře na rozdíl od hokeje a podobných sportů nepoužívají hokejku a chytají pouze vlastním tělem. Brankář má na hlavě masku. Původně florbal vzniknul ve Spojených státech, ale za kolébku je považováno Švédsko.

Význam slova, termín, co je to Florbal? Odborný výraz, definice slova Florbal. Co znamená pojem Florbal z kategorie Sport?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Florbal? Potom se o definici podělte se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Florbal je v sekci Sport

Klíčová slova: Sport, synonymum, heslo, informace, přesný význam, Florbal, wiki, formulace, co znamená, termín, popis, definice, slovník, co to je, slovo

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Florbal? resp. jaká je definice termínu Florbal? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Florbal, odpověď na dotaz co je to Florbal?. Víte např. kdo to je Rónin? Znáte a víte kdo je Zlatý slavík? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Sport. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?