Co je to?
Odborný výraz, definice slova Florbal. Co znamená pojem Florbal z kategorie Sport?

Co je to Florbal? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Florbal

Mezi populární kolektivní sporty patří florbal. Hraje se s malým plastovým míčkem v hale, na hřišti o rozměrech 40 x 20 metrů. Míček na hraní je dutý a tím pádem lehký. Při normální herní situaci se na hrací ploše nachází pět hráčů a brankář. Hráči používají speciální hokejky a snaží se v zápase zvítězit vstřelením většího počtu branek, než kolik jich vstřelí tým soupeře.
Brankáři při hře na rozdíl od hokeje a podobných sportů nepoužívají hokejku a chytají pouze vlastním tělem. Brankář má na hlavě masku. Původně florbal vzniknul ve Spojených státech, ale za kolébku je považováno Švédsko.

Význam slova, termín, co je to Florbal? Odborný výraz, definice slova Florbal. Co znamená pojem Florbal z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Florbal) můžete sdílet s kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Florbal je v kategorii Sport

Klíčová slova: pojem, co znamená, význam, slovo, heslo, synonymum, význam pojmu, přesný výraz, popis, vysvětlení, wiki, Florbal, slovník, definice, Sport

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Florbal? resp. co je to Florbal? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Florbal, odpověď na dotaz co je to Florbal?. Víte např. kdo to je Rónin? Znáte a víte kdo je Zlatý slavík? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Florbal v jiné sekci než Sport. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?