Co je to?
Odborný výraz, definice slova Florbal. Co znamená pojem Florbal z kategorie Sport?

Co je to Florbal? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Florbal?

Mezi populární kolektivní sporty patří florbal. Hraje se s malým plastovým míčkem v hale, na hřišti o rozměrech 40 x 20 metrů. Míček na hraní je dutý a tím pádem lehký. Při normální herní situaci se na hrací ploše nachází pět hráčů a brankář. Hráči používají speciální hokejky a snaží se v zápase zvítězit vstřelením většího počtu branek, než kolik jich vstřelí tým soupeře.
Brankáři při hře na rozdíl od hokeje a podobných sportů nepoužívají hokejku a chytají pouze vlastním tělem. Brankář má na hlavě masku. Původně florbal vzniknul ve Spojených státech, ale za kolébku je považováno Švédsko.

Význam slova, termín, co je to Florbal? Odborný výraz, definice slova Florbal. Co znamená pojem Florbal z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Florbal sdílejte s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Florbal je v kategorii Sport

Klíčová slova: vysvětlení, informace, synonymum, slovo, definice, wiki, Florbal, termín, význam pojmu, heslo, slovník, Sport, Sport, popis, pojem, přesný význam

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Florbal? resp. co označuje slovo Florbal? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Florbal, odpověď na dotaz co je to Florbal?. Víte např. kdo to je Jan Hus? Znáte a víte kdo je Hospodin? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Sport. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?