Co je to?
Definice výrazu Lamino. Co znamená odborný pojem Lamino z kategorie Materiály?

Co to je Lamino? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Lamino?

Lamino neboli laminované dřevotřískové desky jsou často využívaným materiálem pro výrobu nábytku, zejména skříní a polic. Jejich výhodou je odolnost proti poškrábání a oděru. Jsou to lisované desky, na jejichž povrchu je dekorovaná melaminová fólie. Dekor může být imitací jakéhokoliv dřeva.

Význam slova, termín, co je to Lamino? Definice výrazu Lamino. Co znamená odborný pojem Lamino z kategorie Materiály?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (Lamino) můžete sdílet s vašimi přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Lamino patří do sekce Materiály

Co znamená pojem Lamino? Definice slova, termínu z Wikipedie

Lamino, lamino desky, LTD (= laminátovaná třísková deska) či DTDL (= dřevotřísková deska laminátovaná) jsou dřevotřískové desky polepené dekoračním laminovacím papírem zalitým melaminovou pryskyřicí. Lamino patří mezi nejlevnější a nejpoužívanější materiály v nábytkářství.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: Materiály, wiki, Lamino, co znamená, termín, význam, slovník, popis, definice, synonymum, přesný výraz, heslo, formulace, pojem, co to je

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Lamino? resp. co znamená Lamino? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lamino, odpověď na dotaz co je to Lamino?. Víte např. kdo to je Kustod? Znáte a víte kdo je Separatista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Materiály). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde