Co je to?
Definice výrazu Draft. Co znamená odborný pojem Draft z kategorie Sport?

Co to je Draft? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Draft?

Proces ve sportu, v němž trenéři profesionálních sportovních klubů a jejich agenti, takzvaní skauti, hledají mladé talentované hráče z nejrůznějších amatérských nebo například univerzitních klubů a nabízí jim profesionální angažmá ve svém týmu. Využívá se hlavně v Severní Americe, a to především v ledním hokeji, americkém fotbalu nebo baseballu.

Význam slova, termín, co je to Draft? Definice výrazu Draft. Co znamená odborný pojem Draft z kategorie Sport?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Draft s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Draft patří do kategorie Sport

Klíčová slova: slovník, wiki, Draft, heslo, přesný výraz, co to je, Sport, Sport, definice, vysvětlení, význam pojmu, Draft, co znamená, informace, popis, termín

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Draft? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Draft? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Draft, odpověď na dotaz co je to Draft?. Víte např. kdo to je Magid? Znáte a víte kdo je OSVČ? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Sport). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.