Co je to?
Definice výrazu Draft. Co znamená odborný pojem Draft z kategorie Sport?

Co to je Draft? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Draft?

Proces ve sportu, v němž trenéři profesionálních sportovních klubů a jejich agenti, takzvaní skauti, hledají mladé talentované hráče z nejrůznějších amatérských nebo například univerzitních klubů a nabízí jim profesionální angažmá ve svém týmu. Využívá se hlavně v Severní Americe, a to především v ledním hokeji, americkém fotbalu nebo baseballu.

Význam slova, termín, co je to Draft? Definice výrazu Draft. Co znamená odborný pojem Draft z kategorie Sport?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Draft s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Draft se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: slovník, synonymum, slovo, formulace, Draft, informace, co to je, přesný význam, pojem, význam, Sport, význam slova, heslo, co znamená, vysvětlení

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice slova Draft? resp. co znamená Draft? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Draft, odpověď na dotaz co je to Draft?. Víte např. kdo to je Dědic? Znáte a víte kdo je Veřejný činitel? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Sport Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.