Co je to?
Definice výrazu Draft. Co znamená odborný pojem Draft z kategorie Sport?

Co to je Draft? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Draft

Proces ve sportu, v němž trenéři profesionálních sportovních klubů a jejich agenti, takzvaní skauti, hledají mladé talentované hráče z nejrůznějších amatérských nebo například univerzitních klubů a nabízí jim profesionální angažmá ve svém týmu. Využívá se hlavně v Severní Americe, a to především v ledním hokeji, americkém fotbalu nebo baseballu.

Význam slova, termín, co je to Draft? Definice výrazu Draft. Co znamená odborný pojem Draft z kategorie Sport?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Draft s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Draft se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: informace, pojem, význam slova, přesný výraz, co to je, slovník, slovo, heslo, Sport, přesný význam, popis, Sport, Draft, termín, význam pojmu, wiki

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Draft? resp. co vlastně znamená slovo Draft? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Draft, odpověď na dotaz co je to Draft?. Víte např. kdo to je Waldemar Matuška? Znáte a víte kdo je OSVČ? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Sport. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.