Co je to?
Odborný výraz, definice slova Bambucké máslo. Co znamená pojem Bambucké máslo z kategorie Různé?

Co je to Bambucké máslo? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Bambucké máslo?

Bambucké máslo je produkt pocházející z Afriky, kde je považováno za krášlicí prostředek i lék. Jedná se o tuk získávaný z ořechů máslovníku afrického. V kosmetice je ceněné především pro vysoký obsah mastných kyselin a vitamínu E, které hrají důležitou úlohu při hydrataci pokožky a zajišťují její pružnost, dále pak katechinů a vitamínů A a F, které urychlují hojení drobných poranění.
Bambucké máslo se dobře vstřebává a nezanechává mastný dojem.

Význam slova, termín, co je to Bambucké máslo? Odborný výraz, definice slova Bambucké máslo. Co znamená pojem Bambucké máslo z kategorie Různé?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Bambucké máslo je v kategorii Různé

Klíčová slova: definice, synonymum, vysvětlení, co to je, wiki, Bambucké máslo, přesný výraz, formulace, informace, popis, Různé, termín, Bambucké máslo, heslo, slovník, pojem

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Bambucké máslo? resp. jaký je význam slova Bambucké máslo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bambucké máslo, odpověď na dotaz co je to Bambucké máslo?. Víte např. kdo to je Reverend? Znáte a víte kdo je Hater? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Různé). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.