Co je to?
Definice výrazu, termínu Tinnitus. Co znamená odborný pojem Tinnitus z kategorie Nemoce?

Co je to Tinnitus? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Tinnitus?

Tinnitus je pojem, který označuje ušní šelesty - celou stupnici subjektivně vnímaných zvuků. Tyto zvuky nejsou způsobené vnějšími příčinami, mohou být různého druhu – například pískot, šum, hučení a další. Objektivně by tedy neměly být slyšeny, ale přesto na postiženého jedince působí celý den, takže ten se nemůže soustředit na práci ani další činnosti.
Tinnitus způsobuje značnou únavu pacienta a jeho podrážděnost a celkově snižuje kvalitu života. Tinnitus nelze léčit univerzálně, pacienti potřebují individuální přístup.

Význam slova, termín, co je to Tinnitus? Definice výrazu, termínu Tinnitus. Co znamená odborný pojem Tinnitus z kategorie Nemoce?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tinnitus s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Tinnitus se nachází v sekci Nemoce

Klíčová slova: popis, termín, synonymum, slovník, definice, význam, informace, Tinnitus, co znamená, vysvětlení, slovo, formulace, Nemoce, co to je, wiki, význam slova

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Tinnitus? resp. co znamená výraz Tinnitus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tinnitus, odpověď na dotaz co je to Tinnitus?. Víte např. kdo to je Petr Čech? Znáte a víte kdo je Svatá Barbora? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Tinnitus i v jiných kategoriích (než Nemoce). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.