Co je to?
Definice výrazu, termínu Tinnitus. Co znamená odborný pojem Tinnitus z kategorie Nemoce?

Co je to Tinnitus? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Tinnitus?

Tinnitus je pojem, který označuje ušní šelesty - celou stupnici subjektivně vnímaných zvuků. Tyto zvuky nejsou způsobené vnějšími příčinami, mohou být různého druhu – například pískot, šum, hučení a další. Objektivně by tedy neměly být slyšeny, ale přesto na postiženého jedince působí celý den, takže ten se nemůže soustředit na práci ani další činnosti.
Tinnitus způsobuje značnou únavu pacienta a jeho podrážděnost a celkově snižuje kvalitu života. Tinnitus nelze léčit univerzálně, pacienti potřebují individuální přístup.

Význam slova, termín, co je to Tinnitus? Definice výrazu, termínu Tinnitus. Co znamená odborný pojem Tinnitus z kategorie Nemoce?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Tinnitus s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Tinnitus patří do kategorie Nemoce

Klíčová slova: význam, slovo, synonymum, formulace, Tinnitus, pojem, popis, Nemoce, Tinnitus, heslo, význam pojmu, slovník, vysvětlení, význam slova, přesný výraz, definice

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Tinnitus? resp. jaký je přesný význam slova Tinnitus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tinnitus, odpověď na dotaz co je to Tinnitus?. Víte např. kdo to je Karel IV? Znáte a víte kdo je Svatá Barbora? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nemoce). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.