Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kóta. Co znamená pojem Kóta z kategorie Matematika?

Co to je Kóta? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Kóta?

V geometrii určení vzdálenosti daného bodu od základny. V podobném významu rozměr součástky znázorněné na technickém výkresu. Přesnou podobu kót na technických výkresech přitom popisují české státní normy a mezinárodní normy ISO. Dále kóta znamená také údaj, který vymezuje absolutní nebo relativní výšku v zeměpise.

Význam slova, termín, co je to Kóta? Odborný termín, výraz, slovo Kóta. Co znamená pojem Kóta z kategorie Matematika?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Kóta? Potom se o definici podělte s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Kóta se nachází v kategorii Matematika

Klíčová slova: Kóta, Kóta, informace, přesný výraz, wiki, slovo, definice, co to je, přesný význam, formulace, slovník, význam slova, heslo, termín, Matematika, Matematika

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Kóta? resp. co vlastně znamená slovo Kóta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kóta, odpověď na dotaz co je to Kóta?. Víte např. kdo to je Martin Přikryl? Znáte a víte kdo je Portáš? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Matematika). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?