Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kóta. Co znamená pojem Kóta z kategorie Matematika?

Co to je Kóta? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Kóta?

V geometrii určení vzdálenosti daného bodu od základny. V podobném významu rozměr součástky znázorněné na technickém výkresu. Přesnou podobu kót na technických výkresech přitom popisují české státní normy a mezinárodní normy ISO. Dále kóta znamená také údaj, který vymezuje absolutní nebo relativní výšku v zeměpise.

Význam slova, termín, co je to Kóta? Odborný termín, výraz, slovo Kóta. Co znamená pojem Kóta z kategorie Matematika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Kóta sdílejte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Kóta je v kategorii Matematika

Klíčová slova: co znamená, slovo, slovník, wiki, Matematika, popis, co to je, přesný význam, Matematika, pojem, formulace, význam slova, význam pojmu, synonymum, informace, termín

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Kóta? resp. jaký je význam slova Kóta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kóta, odpověď na dotaz co je to Kóta?. Víte např. kdo to je Arborista? Znáte a víte kdo je Portáš? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Matematika. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?