Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kóta. Co znamená pojem Kóta z kategorie Matematika?

Co to je Kóta? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Kóta?

V geometrii určení vzdálenosti daného bodu od základny. V podobném významu rozměr součástky znázorněné na technickém výkresu. Přesnou podobu kót na technických výkresech přitom popisují české státní normy a mezinárodní normy ISO. Dále kóta znamená také údaj, který vymezuje absolutní nebo relativní výšku v zeměpise.

Význam slova, termín, co je to Kóta? Odborný termín, výraz, slovo Kóta. Co znamená pojem Kóta z kategorie Matematika?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Kóta? Potom se o definici podělte s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Kóta se nachází v kategorii Matematika

Klíčová slova: termín, wiki, formulace, heslo, přesný výraz, Matematika, co to je, synonymum, slovo, informace, popis, vysvětlení, definice

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Kóta? resp. co to je Kóta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kóta, odpověď na dotaz co je to Kóta?. Víte např. kdo to je Portáš? Znáte a víte kdo je Švagr? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Kóta hledat i v jiných kategoriích (než Matematika) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?