Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kóta. Co znamená pojem Kóta z kategorie Matematika?

Co to je Kóta? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Kóta

V geometrii určení vzdálenosti daného bodu od základny. V podobném významu rozměr součástky znázorněné na technickém výkresu. Přesnou podobu kót na technických výkresech přitom popisují české státní normy a mezinárodní normy ISO. Dále kóta znamená také údaj, který vymezuje absolutní nebo relativní výšku v zeměpise.

Význam slova, termín, co je to Kóta? Odborný termín, výraz, slovo Kóta. Co znamená pojem Kóta z kategorie Matematika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Kóta? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Kóta je v kategorii Matematika

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, Kóta, význam, Matematika, wiki, přesný význam, co to je, heslo, význam slova, vysvětlení, formulace, slovník, termín, význam pojmu, definice

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Kóta? resp. jaká je definice slova Kóta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kóta, odpověď na dotaz co je to Kóta?. Víte např. kdo to je Ájatolláh? Znáte a víte kdo je Portáš? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Kóta hledat i v jiných kategoriích (než Matematika) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?