Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Globalizace. Co znamená pojem Globalizace z kategorie Politika?

Co to je Globalizace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Globalizace?

Společnost se za poslední roky začala velmi intenzivně měnit. Dochází k velké propojenosti politiky, ekonomiky i kultury ve světových souvislostech. Některé části světa se díky tomu vzájemně přibližují, ale jiné naopak oddalují. Globalizace s sebou ale přináší i stinné stránky, jako třeba konflikty mezi domácí většinou a přistěhovalci.

Význam slova, termín, co je to Globalizace? Odborný termín, výraz, slovo Globalizace. Co znamená pojem Globalizace z kategorie Politika?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Globalizace) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Globalizace patří do kategorie Politika

Klíčová slova: heslo, Politika, význam slova, definice, wiki, význam, Globalizace, přesný význam, co znamená, slovo, Politika, formulace, informace, synonymum, popis, Globalizace

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Globalizace? resp. co přesně označuje termín Globalizace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Globalizace, odpověď na dotaz co je to Globalizace?. Víte např. kdo to je Višnu? Znáte a víte kdo je Webmaster? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Globalizace hledat i v jiných kategoriích (než Politika) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem