Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Globalizace. Co znamená pojem Globalizace z kategorie Politika?

Co to je Globalizace? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Globalizace?

Společnost se za poslední roky začala velmi intenzivně měnit. Dochází k velké propojenosti politiky, ekonomiky i kultury ve světových souvislostech. Některé části světa se díky tomu vzájemně přibližují, ale jiné naopak oddalují. Globalizace s sebou ale přináší i stinné stránky, jako třeba konflikty mezi domácí většinou a přistěhovalci.

Význam slova, termín, co je to Globalizace? Odborný termín, výraz, slovo Globalizace. Co znamená pojem Globalizace z kategorie Politika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Globalizace s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Globalizace je v kategorii Politika

Klíčová slova: termín, přesný význam, slovo, co to je, heslo, význam pojmu, formulace, Globalizace, popis, definice, Politika, význam, pojem, význam slova, wiki

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Globalizace? resp. jaká je definice termínu Globalizace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Globalizace, odpověď na dotaz co je to Globalizace?. Víte např. kdo to je Webmaster? Znáte a víte kdo je Žalobce? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Globalizace i v jiných kategoriích (než Politika). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem