Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nimesil. Co znamená odborný pojem Nimesil z kategorie Lékařství?

Co je to Nimesil? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Nimesil?

Nimesil je běžně používaný lék, který působí protizánětlivě a tlumí bolest. Používá se proti bolesti zad, hlavy, při migrénách, k léčbě menstruační bolesti apod. Nimesil je pouze na lékařský předpis.

Význam slova, termín, co je to Nimesil? Výraz, termín, definice slova Nimesil. Co znamená odborný pojem Nimesil z kategorie Lékařství?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Nimesil s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Nimesil patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: popis, pojem, termín, Lékařství, wiki, co to je, přesný výraz, synonymum, Nimesil, informace, význam slova, přesný význam, význam pojmu, Nimesil, Lékařství, co znamená

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Nimesil? resp. co znamená výraz Nimesil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nimesil, odpověď na dotaz co je to Nimesil?. Víte např. kdo to je Šmejdíř? Znáte a víte kdo je Nadčlověk? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Lékařství Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?