Co je to?
Definice výrazu, termínu FAQ. Co znamená odborný pojem FAQ z kategorie Zkratky?

Co je to FAQ? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu FAQ

FAQ je zkratka pro často kladené otázky z anglického Frequently Asked Questions. Dokumenty s označením FAQ se objevují v návodech k přístrojům, zařízením, programům; v diskuzních skupinách na internetu apod.

Význam slova, termín, co je to FAQ? Definice výrazu, termínu FAQ. Co znamená odborný pojem FAQ z kategorie Zkratky?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín FAQ patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: slovník, informace, co znamená, Zkratky, heslo, přesný význam, přesný výraz, význam slova, definice, popis, Zkratky, význam, FAQ, slovo, vysvětlení, formulace

Co označuje termín FAQ? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

FAQ (zkratka anglického výrazu Frequently Asked Questions, v překladu často kladené dotazy; občas se - s mírně humorným nádechem - používá česká zkratka ČKD), je dokument obsahující seznam otázek a odpovědí, které se ohledně nějaké problematiky často vyskytují a jsou pro ni typické.

Uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova FAQ? resp. jaký je přesný význam slova FAQ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu FAQ, odpověď na dotaz co je to FAQ?. Víte např. kdo to je Světec? Znáte a víte kdo je Koblihář? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu FAQ i v jiných kategoriích (než Zkratky). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.