Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kostlánka. Co znamená pojem Kostlánka z kategorie Stavebnictví?

Co to je Kostlánka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Kostlánka?

Kostlánka neboli kostlanka je pojem z oblasti stavebnictví. Jedná se o pojmenování pro betonovou desku obdélníkového tvaru. Je velmi odolná, protože je vyztužená ocelovými pruty. Pro odlehčení jsou někdy v kostlánce otvory.
Tato deska se většinou používá při stavbě stropu. Podklad pro kostlánku musí být velmi pevný a mít vysokou nosnost, proto se používají ocelové nosníky.

Význam slova, termín, co je to Kostlánka? Odborný termín, výraz, slovo Kostlánka. Co znamená pojem Kostlánka z kategorie Stavebnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Kostlánka? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Kostlánka patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: Kostlánka, formulace, Stavebnictví, význam, Stavebnictví, co to je, přesný výraz, wiki, termín, heslo, slovo, definice, význam pojmu, význam slova, slovník, synonymum

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Kostlánka? resp. co znamená Kostlánka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kostlánka, odpověď na dotaz co je to Kostlánka?. Víte např. kdo to je Budovatel? Znáte a víte kdo je Soudce? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Stavebnictví U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.