Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kostlánka. Co znamená pojem Kostlánka z kategorie Stavebnictví?

Co to je Kostlánka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Kostlánka?

Kostlánka neboli kostlanka je pojem z oblasti stavebnictví. Jedná se o pojmenování pro betonovou desku obdélníkového tvaru. Je velmi odolná, protože je vyztužená ocelovými pruty. Pro odlehčení jsou někdy v kostlánce otvory.
Tato deska se většinou používá při stavbě stropu. Podklad pro kostlánku musí být velmi pevný a mít vysokou nosnost, proto se používají ocelové nosníky.

Význam slova, termín, co je to Kostlánka? Odborný termín, výraz, slovo Kostlánka. Co znamená pojem Kostlánka z kategorie Stavebnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Kostlánka je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: heslo, význam, Stavebnictví, slovo, definice, vysvětlení, Kostlánka, formulace, význam slova, synonymum, co to je, co znamená, přesný význam, Stavebnictví, význam pojmu, wiki

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Kostlánka? resp. co označuje slovo Kostlánka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kostlánka, odpověď na dotaz co je to Kostlánka?. Víte např. kdo to je Tomáš Drahoňovský? Znáte a víte kdo je Soudce? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kostlánka v jiné sekci než Stavebnictví. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.