Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kostlánka. Co znamená pojem Kostlánka z kategorie Stavebnictví?

Co to je Kostlánka? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Kostlánka?

Kostlánka neboli kostlanka je pojem z oblasti stavebnictví. Jedná se o pojmenování pro betonovou desku obdélníkového tvaru. Je velmi odolná, protože je vyztužená ocelovými pruty. Pro odlehčení jsou někdy v kostlánce otvory.
Tato deska se většinou používá při stavbě stropu. Podklad pro kostlánku musí být velmi pevný a mít vysokou nosnost, proto se používají ocelové nosníky.

Význam slova, termín, co je to Kostlánka? Odborný termín, výraz, slovo Kostlánka. Co znamená pojem Kostlánka z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kostlánka s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Kostlánka se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: termín, definice, Stavebnictví, popis, Kostlánka, přesný výraz, co to je, Stavebnictví, co znamená, vysvětlení, Kostlánka, formulace, synonymum, přesný význam, slovník, wiki

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Kostlánka? resp. co znamená slovo Kostlánka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kostlánka, odpověď na dotaz co je to Kostlánka?. Víte např. kdo to je Žid? Znáte a víte kdo je Soudce? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Stavebnictví. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.