Co je to?
Odborný výraz, definice slova Flipové pouzdro. Co znamená pojem Flipové pouzdro z kategorie Hardware?

Co je to Flipové pouzdro? Význam slova

Co znamená termín Flipové pouzdro? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Flipové pouzdro je speciální druh krytu na mobilní telefon. Otevírá se pohodlně jako kniha, a přesto telefon dokáže dokonale ochránit. Tento obal se totiž vyrábí na míru přesně pro daný typ telefonu, takže přístroj je chráněn a současně lze používat všechna důležitá tlačítka a konektory.
Flipové pouzdro je vyrobeno z pevného materiálu. Ten není hladký, takže nehrozí, že by telefon mohl vyklouznout z ruky. Displej je chráněn mikrovláknem a pro běžné činnosti není potřeba mobil z pouzdra vyndat.

Význam slova, termín, co je to Flipové pouzdro? Odborný výraz, definice slova Flipové pouzdro. Co znamená pojem Flipové pouzdro z kategorie Hardware?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Flipové pouzdro doporučujeme sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Flipové pouzdro se nachází v sekci Hardware

Klíčová slova: termín, Hardware, formulace, význam, slovo, definice, synonymum, informace, Flipové pouzdro, wiki, přesný význam, význam slova, slovník, Hardware, co znamená, popis

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Flipové pouzdro? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Flipové pouzdro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flipové pouzdro, odpověď na dotaz co je to Flipové pouzdro?. Víte např. kdo to je Renata Kalenská? Znáte a víte kdo je Adam Mišík? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Hardware. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?