Co je to?
Odborný výraz, definice slova Flipové pouzdro. Co znamená pojem Flipové pouzdro z kategorie Hardware?

Co je to Flipové pouzdro? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Flipové pouzdro

Flipové pouzdro je speciální druh krytu na mobilní telefon. Otevírá se pohodlně jako kniha, a přesto telefon dokáže dokonale ochránit. Tento obal se totiž vyrábí na míru přesně pro daný typ telefonu, takže přístroj je chráněn a současně lze používat všechna důležitá tlačítka a konektory.
Flipové pouzdro je vyrobeno z pevného materiálu. Ten není hladký, takže nehrozí, že by telefon mohl vyklouznout z ruky. Displej je chráněn mikrovláknem a pro běžné činnosti není potřeba mobil z pouzdra vyndat.

Význam slova, termín, co je to Flipové pouzdro? Odborný výraz, definice slova Flipové pouzdro. Co znamená pojem Flipové pouzdro z kategorie Hardware?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Flipové pouzdro s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Flipové pouzdro se nachází v sekci Hardware

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, Hardware, přesný výraz, význam pojmu, význam slova, význam, Flipové pouzdro, pojem, co to je, popis, definice, přesný význam

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Flipové pouzdro? resp. jaký je přesný význam slova Flipové pouzdro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flipové pouzdro, odpověď na dotaz co je to Flipové pouzdro?. Víte např. kdo to je Barbar? Znáte a víte kdo je Dramaturg? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Hardware). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?