Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Chlorofyl. Co znamená pojem Chlorofyl z kategorie Věda?

Co to je Chlorofyl? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Chlorofyl?

Chlorofyl je název zeleného barviva, obsaženého v rostlinách zelené barvy, v řasách a sinicích. Je důležitým prvkem pro průběh fotosyntézy a dává všem rostlinám, ve kterých se vyskytuje , typickou zelenou barvu. Má také pozitivní účinky na lidský organizmus.
Chlorofyl lehce podléhá vnějším vlivům, proto je ho třeba ochraňovat, zvláště před světlem a oxidací. Blahodárný vliv na lidský organizmus byl prokázán, chlorofyl však v tomto ohledu není ještě plně využíván.

Význam slova, termín, co je to Chlorofyl? Odborný termín, výraz, slovo Chlorofyl. Co znamená pojem Chlorofyl z kategorie Věda?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Chlorofyl se známými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Chlorofyl je v kategorii Věda

Klíčová slova: Chlorofyl, význam pojmu, formulace, popis, heslo, slovo, pojem, popis, přesný výraz, Věda, wiki, co to je, přesný význam, význam, termín

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Chlorofyl? resp. co je to Chlorofyl? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chlorofyl, odpověď na dotaz co je to Chlorofyl?. Víte např. kdo to je Transgender? Znáte a víte kdo je Poberta? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Chlorofyl hledat i v jiných kategoriích (než Věda) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.