Co je to?
Definice výrazu Adenovirus. Co znamená odborný pojem Adenovirus z kategorie Nemoce?

Co to je Adenovirus? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Adenovirus?

Adenovirus je patogen, který způsobuje oční infekce a infekční střevní onemocnění a celou řadu dalších zdravotních potíží. Šíří se kapénkami, ale i dotekem. Nejvíce ohroženou skupinou jsou malé děti a osoby s oslabenou imunitou.

Význam slova, termín, co je to Adenovirus? Definice výrazu Adenovirus. Co znamená odborný pojem Adenovirus z kategorie Nemoce?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Adenovirus s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Adenovirus je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: co znamená, heslo, co to je, Adenovirus, slovo, termín, přesný výraz, Nemoce, slovník, vysvětlení, formulace, synonymum, pojem, wiki, význam, význam pojmu

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Adenovirus? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Adenovirus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adenovirus, odpověď na dotaz co je to Adenovirus?. Víte např. kdo to je Zoroastrián? Znáte a víte kdo je Anna Linhartová? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Nemoce). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.