Co je to?
Definice výrazu Švarc systém. Co znamená odborný pojem Švarc systém z kategorie Ekonomie?

Co to je Švarc systém? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Švarc systém?

V roce 1990 začal podnikatel Miroslav Švarc používat nový způsob podnikání. Celý trik spočívá v tom, že osoba vykonává pro zaměstnavatele běžné činnosti, nicméně není v zaměstnaneckém poměru, nýbrž vystupuje jako samostatný podnikatel. Švarc systém má samozřejmě své výhody, ale najdou se i nevýhody. Od ledna 2012 byl tento systém podnikání opět zakázán a dodržování zákona se hlídá.

Význam slova, termín, co je to Švarc systém? Definice výrazu Švarc systém. Co znamená odborný pojem Švarc systém z kategorie Ekonomie?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Švarc systém s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Švarc systém je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: slovník, Ekonomie, význam slova, synonymum, popis, wiki, pojem, slovo, co to je, definice, Švarc systém, přesný výraz, Ekonomie, přesný význam, co znamená, informace

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Švarc systém?

Švarc systém je označení pro způsob ekonomické činnosti, při které osoby vykonávající pro zaměstnavatele běžné činnosti nejsou jeho zaměstnanci, ale formálně vystupují jako samostatní podnikatelé (osoby samostatně výdělečně činné).

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Švarc systém? resp. co je to Švarc systém? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Švarc systém, odpověď na dotaz co je to Švarc systém?. Víte např. kdo to je Jiří Veselý? Znáte a víte kdo je Thálie? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Švarc systém i v jiných kategoriích (než Ekonomie). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.