Co je to?
Definice výrazu Švarc systém. Co znamená odborný pojem Švarc systém z kategorie Ekonomie?

Co to je Švarc systém? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Švarc systém?

V roce 1990 začal podnikatel Miroslav Švarc používat nový způsob podnikání. Celý trik spočívá v tom, že osoba vykonává pro zaměstnavatele běžné činnosti, nicméně není v zaměstnaneckém poměru, nýbrž vystupuje jako samostatný podnikatel. Švarc systém má samozřejmě své výhody, ale najdou se i nevýhody. Od ledna 2012 byl tento systém podnikání opět zakázán a dodržování zákona se hlídá.

Význam slova, termín, co je to Švarc systém? Definice výrazu Švarc systém. Co znamená odborný pojem Švarc systém z kategorie Ekonomie?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Švarc systém? Pak se o ní podělte s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Švarc systém patří do sekce Ekonomie

Klíčová slova: přesný význam, Švarc systém, pojem, Ekonomie, heslo, termín, popis, Ekonomie, synonymum, vysvětlení, formulace, co to je, slovo, informace, wiki, definice

Co znamená pojem Švarc systém? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Švarc systém je označení pro způsob ekonomické činnosti, při které osoby vykonávající pro zaměstnavatele běžné činnosti nejsou jeho zaměstnanci, ale formálně vystupují jako samostatní podnikatelé (osoby samostatně výdělečně činné).

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Švarc systém? resp. co přesně označuje termín Švarc systém? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Švarc systém, odpověď na dotaz co je to Švarc systém?. Víte např. kdo to je Přemysl Oráč? Znáte a víte kdo je Thálie? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Ekonomie). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.