Co je to?
Odborný výraz, definice slova Grog. Co znamená pojem Grog z kategorie Nápoje?

Co je to Grog? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Grog?

Grog je jméno alkoholického nápoje, který se pije horký. Připravuje se z rumu a vroucí vody. Rum se podával posádkám lodí na příděl, protože však námořníci byli často opilí, byla zvolena varianta pití rumu s horkou vodu, dochucenou cukrem, popřípadě citronovou šťávou.
Admirál, který tuto novinku zavedl, měl ve své přezdívce právě slovo grog, které dalo název stále více oblíbenému nápoji. Jinou verzí pro vznik názvu grog je zkratka pro Grand Rum Of Grenada.

Význam slova, termín, co je to Grog? Odborný výraz, definice slova Grog. Co znamená pojem Grog z kategorie Nápoje?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Grog sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Grog je v kategorii Nápoje

Co znamená pojem Grog? Výraz, definice slova z Wikipedie

Grog je horký alkoholický nápoj. Skládá se z rumu a vařící vody. Existují i další varianty nápoje, ve kterých se místo rumu používá jiný alkohol, například koňak, griotka či whisky.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Klíčová slova: přesný význam, co to je, význam, význam slova, popis, význam pojmu, slovo, co znamená, pojem, termín, synonymum, Grog, vysvětlení, definice, popis

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Grog? resp. co je to Grog? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Grog, odpověď na dotaz co je to Grog?. Víte např. kdo to je Advokát? Znáte a víte kdo je Yetti? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Grog i v jiných kategoriích (než Nápoje). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.