Co je to?
Odborný výraz, definice slova Grog. Co znamená pojem Grog z kategorie Nápoje?

Co je to Grog? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Grog

Grog je jméno alkoholického nápoje, který se pije horký. Připravuje se z rumu a vroucí vody. Rum se podával posádkám lodí na příděl, protože však námořníci byli často opilí, byla zvolena varianta pití rumu s horkou vodu, dochucenou cukrem, popřípadě citronovou šťávou.
Admirál, který tuto novinku zavedl, měl ve své přezdívce právě slovo grog, které dalo název stále více oblíbenému nápoji. Jinou verzí pro vznik názvu grog je zkratka pro Grand Rum Of Grenada.

Význam slova, termín, co je to Grog? Odborný výraz, definice slova Grog. Co znamená pojem Grog z kategorie Nápoje?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Grog? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Grog je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: vysvětlení, význam slova, slovo, Grog, slovník, Grog, wiki, pojem, význam, přesný význam, Nápoje, co to je, informace, formulace, co znamená, termín

Co znamená pojem Grog? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Grog je horký alkoholický nápoj. Skládá se z rumu a vařící vody. Existují i další varianty nápoje, ve kterých se místo rumu používá jiný alkohol, například koňak, griotka či whisky.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Grog? resp. jaká je definice slova Grog? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Grog, odpověď na dotaz co je to Grog?. Víte např. kdo to je Kanovník? Znáte a víte kdo je Vodník? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Grog v jiné sekci než Nápoje. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.