Co je to?
Odborný výraz, definice slova Grog. Co znamená pojem Grog z kategorie Nápoje?

Co je to Grog? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Grog

Grog je jméno alkoholického nápoje, který se pije horký. Připravuje se z rumu a vroucí vody. Rum se podával posádkám lodí na příděl, protože však námořníci byli často opilí, byla zvolena varianta pití rumu s horkou vodu, dochucenou cukrem, popřípadě citronovou šťávou.
Admirál, který tuto novinku zavedl, měl ve své přezdívce právě slovo grog, které dalo název stále více oblíbenému nápoji. Jinou verzí pro vznik názvu grog je zkratka pro Grand Rum Of Grenada.

Význam slova, termín, co je to Grog? Odborný výraz, definice slova Grog. Co znamená pojem Grog z kategorie Nápoje?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Grog? Potom se o definici podělte se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Grog se nachází v kategorii Nápoje

Klíčová slova: definice, heslo, informace, co znamená, přesný význam, Grog, co to je, synonymum, formulace, význam pojmu, Nápoje, přesný výraz, Nápoje, význam, Grog, wiki

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Grog?

Grog je horký alkoholický nápoj. Skládá se z rumu a vařící vody. Existují i další varianty nápoje, ve kterých se místo rumu používá jiný alkohol, například koňak, griotka či whisky.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Grog? resp. co vlastně znamená slovo Grog? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Grog, odpověď na dotaz co je to Grog?. Víte např. kdo to je Petr Spálený? Znáte a víte kdo je Vodník? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nápoje Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.