Co je to?
Definice výrazu, termínu Hemenex. Co znamená odborný pojem Hemenex z kategorie Jídlo?

Co je to Hemenex? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Hemenex?

Hemenex je název pokrmu, který vznikl zkomolením anglických slov ham a eggs, tedy šunka a vejce. Jedná se o teplé jídlo s jednoduchou přípravou. Šunku je možno opékat společně s vejci a zamíchat do nich, nebo se proužky šunky nakrájí a nasypou do vejce smaženého na pánvičce. Obě varianty se pak dosolují a opepří. Hemenex se podává s opečených chlebem, pečivem nebo zeleninou v podobě oblohy.

Význam slova, termín, co je to Hemenex? Definice výrazu, termínu Hemenex. Co znamená odborný pojem Hemenex z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Hemenex můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Hemenex je v sekci Jídlo

Klíčová slova: co to je, termín, slovník, wiki, přesný výraz, vysvětlení, popis, význam, Hemenex, heslo, formulace, definice, co znamená, synonymum, informace, Hemenex

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Hemenex? resp. co přesně označuje termín Hemenex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hemenex, odpověď na dotaz co je to Hemenex?. Víte např. kdo to je Marxista? Znáte a víte kdo je Světlana Nálepková? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Jídlo. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?