Co je to?
Definice výrazu, termínu Referendum. Co znamená odborný pojem Referendum z kategorie Politika?

Co je to Referendum? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Referendum?

Referendum neboli všelidové hlasování je jedním z nástrojů přímé demokracie. V referendu mají všichni občané možnost rozhodnout o zákonodárných nebo výkonných otázkách. Referendum je platné, když se dostaví předem stanovené procento oprávněných hlasujících. Referendum může být celostátní nebo krajské či místní.

Význam slova, termín, co je to Referendum? Definice výrazu, termínu Referendum. Co znamená odborný pojem Referendum z kategorie Politika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Referendum s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Referendum se nachází v kategorii Politika

Klíčová slova: definice, Referendum, Referendum, co to je, co znamená, heslo, přesný výraz, Politika, význam pojmu, wiki, význam slova, význam, Politika, vysvětlení, slovo, pojem

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Referendum? resp. co se skrývá pod slovem Referendum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Referendum, odpověď na dotaz co je to Referendum?. Víte např. kdo to je Docent? Znáte a víte kdo je Motovidlo? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Politika). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.