Co je to?
Definice výrazu, termínu Referendum. Co znamená odborný pojem Referendum z kategorie Politika?

Co je to Referendum? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Referendum?

Referendum neboli všelidové hlasování je jedním z nástrojů přímé demokracie. V referendu mají všichni občané možnost rozhodnout o zákonodárných nebo výkonných otázkách. Referendum je platné, když se dostaví předem stanovené procento oprávněných hlasujících. Referendum může být celostátní nebo krajské či místní.

Význam slova, termín, co je to Referendum? Definice výrazu, termínu Referendum. Co znamená odborný pojem Referendum z kategorie Politika?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Referendum je v kategorii Politika

Klíčová slova: Politika, co znamená, termín, definice, popis, Referendum, přesný význam, co to je, slovník, přesný výraz, Politika, význam, pojem, formulace, význam pojmu, informace

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Referendum? resp. co to je Referendum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Referendum, odpověď na dotaz co je to Referendum?. Víte např. kdo to je Elf? Znáte a víte kdo je Motovidlo? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Politika U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.