Co je to?
Výraz, termín, definice slova Plná moc. Co znamená odborný pojem Plná moc z kategorie Právo?

Co je to Plná moc? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Plná moc?

Plná moc je potvrzení, na jehož základě někdo někoho zastupuje. Jedná se o jednostranný úkon, kterým vznikne smluvní zastoupení. Plnou mocí získává zástupce oprávnění jednat za zastoupeného. Jednat může pouze v rozsahu, který stanoví dohoda o plné moci.
Plná moc nemusí být písemná, pokud jde o situaci, kdy tuto formu vyžadují právní úkony. Jedná–li se o zastupování ve všech věcech, nazývá se toto potvrzení generální.

Význam slova, termín, co je to Plná moc? Výraz, termín, definice slova Plná moc. Co znamená odborný pojem Plná moc z kategorie Právo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Plná moc můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Plná moc je v kategorii Právo

Klíčová slova: formulace, Plná moc, přesný výraz, popis, informace, termín, co znamená, přesný význam, heslo, Právo, co to je, synonymum, slovo, slovník, vysvětlení, wiki

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Plná moc? resp. co přesně znamená slovo Plná moc? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plná moc, odpověď na dotaz co je to Plná moc?. Víte např. kdo to je Kapsář? Znáte a víte kdo je Kariérista? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Právo Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?