Co je to?
Definice výrazu Jinotaj. Co znamená odborný pojem Jinotaj z kategorie Literatura?

Co to je Jinotaj? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Jinotaj?

Jinotaj neboli alegorie je dílo, které svou podobou nebo zněním vypovídá o něčem, co na první pohled není vidět, něco, co se skrývá. K plnému porozumění je potřeba nápověda, klíč. V literatuře se jedná o text, u něhož není důležitý význam viditelný na první pohled, ale nositelem myšlenek a sdělení autora je to, co je skryto takovým způsobem, který pochopí pouze zasvěcení.
Jinotaj se skládá ze dvou příběhů. Jeden je vyprávěný, druhý je utajený a je nositelem zamýšleného sdělení autora textů. V prvním textu se nacházejí odkazy a vodítka k tomu, co má být řečeno, k pravému příběhu.

Význam slova, termín, co je to Jinotaj? Definice výrazu Jinotaj. Co znamená odborný pojem Jinotaj z kategorie Literatura?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Jinotaj s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Jinotaj patří do kategorie Literatura

Klíčová slova: Jinotaj, wiki, přesný význam, co to je, heslo, význam pojmu, slovník, přesný výraz, pojem, Literatura, termín, Jinotaj, vysvětlení, definice, slovo, Literatura

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Jinotaj? resp. co označuje slovo Jinotaj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jinotaj, odpověď na dotaz co je to Jinotaj?. Víte např. kdo to je Bohumil Kartous? Znáte a víte kdo je Natálie Grossová? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Literatura). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.