Co je to?
Definice výrazu Jinotaj. Co znamená odborný pojem Jinotaj z kategorie Literatura?

Co to je Jinotaj? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Jinotaj?

Jinotaj neboli alegorie je dílo, které svou podobou nebo zněním vypovídá o něčem, co na první pohled není vidět, něco, co se skrývá. K plnému porozumění je potřeba nápověda, klíč. V literatuře se jedná o text, u něhož není důležitý význam viditelný na první pohled, ale nositelem myšlenek a sdělení autora je to, co je skryto takovým způsobem, který pochopí pouze zasvěcení.
Jinotaj se skládá ze dvou příběhů. Jeden je vyprávěný, druhý je utajený a je nositelem zamýšleného sdělení autora textů. V prvním textu se nacházejí odkazy a vodítka k tomu, co má být řečeno, k pravému příběhu.

Význam slova, termín, co je to Jinotaj? Definice výrazu Jinotaj. Co znamená odborný pojem Jinotaj z kategorie Literatura?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Jinotaj? Pak se o ní podělte s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Jinotaj je v kategorii Literatura

Klíčová slova: termín, wiki, význam, popis, informace, význam pojmu, přesný význam, Jinotaj, Literatura, definice, slovo, slovník, co znamená, přesný výraz, heslo, Jinotaj

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Jinotaj? resp. co znamená slovo Jinotaj? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jinotaj, odpověď na dotaz co je to Jinotaj?. Víte např. kdo to je Gejša? Znáte a víte kdo je Natálie Grossová? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Literatura. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.