Co je to?
Výraz, termín, definice slova Trimestr. Co znamená odborný pojem Trimestr z kategorie Lékařství?

Co je to Trimestr? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Trimestr

Trimestr je latinský termín používaný převážně v lékařství, obecně znamená období tří měsíců. Lékaři takto označují fáze těhotenství. To se dělí do tří trimestrů.
První trimestr je nejsledovanější, protože v něm hrozí největší nebezpečí spontánního potratu nebo zamlklého těhotenství. Příčinou potratu v prvním trimestru bývá defekt plodu, poškození nebo onemocnění rodičů.

Význam slova, termín, co je to Trimestr? Výraz, termín, definice slova Trimestr. Co znamená odborný pojem Trimestr z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Trimestr? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Trimestr patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: význam, popis, přesný výraz, informace, heslo, slovo, slovník, synonymum, definice, Trimestr, přesný význam, Lékařství, vysvětlení, co to je, Lékařství, termín

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Trimestr? resp. co je to Trimestr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trimestr, odpověď na dotaz co je to Trimestr?. Víte např. kdo to je Bloggerka? Znáte a víte kdo je Narcis? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.