Co je to?
Odborný výraz, definice slova Airbnb. Co znamená pojem Airbnb z kategorie Cestování?

Co je to Airbnb? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Airbnb?

Airbnb je název sociální sítě zaměřené na pronájem ubytování. Tato webová služba sdružuje zájemce o ubytování a pronajímatele. Zájemci se zaregistrují a vytvoří si vlastní osobní profily. Nabídky pronájmů jsou propojeny s profilem toho, kdo toto ubytování nabízí. Osobní stránky hostitelů umožňují soukromou konverzaci, obsahují hodnocení pronájmu i přístupu nabízejícího.
Airbnb nabízí přes milion nabídek z téměř 200 zemí. Jedná se o akciovou společnost založenou v roce 2008 s hlavním sídlem v San Franciscu. Zakladateli jsou Brian Chesky, Joe Gebbia a Nathan Blecharczyk. Airbnb má mnoho podnikatelských partnerů a společnost byla oceněna na cca 10 miliard dolarů.

Význam slova, termín, co je to Airbnb? Odborný výraz, definice slova Airbnb. Co znamená pojem Airbnb z kategorie Cestování?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Airbnb? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Airbnb je v sekci Cestování

Klíčová slova: termín, význam slova, synonymum, Airbnb, pojem, slovník, popis, vysvětlení, Cestování, popis, definice, heslo, co to je, přesný význam, informace

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Airbnb? resp. jaký je význam slova Airbnb? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Airbnb, odpověď na dotaz co je to Airbnb?. Víte např. kdo to je Lingvista? Znáte a víte kdo je Právnická osoba? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Airbnb i v jiných kategoriích (než Cestování). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.