Co je to?
Odborný výraz, definice slova Airbnb. Co znamená pojem Airbnb z kategorie Cestování?

Co je to Airbnb? Význam slova

Co znamená termín Airbnb? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Airbnb je název sociální sítě zaměřené na pronájem ubytování. Tato webová služba sdružuje zájemce o ubytování a pronajímatele. Zájemci se zaregistrují a vytvoří si vlastní osobní profily. Nabídky pronájmů jsou propojeny s profilem toho, kdo toto ubytování nabízí. Osobní stránky hostitelů umožňují soukromou konverzaci, obsahují hodnocení pronájmu i přístupu nabízejícího.
Airbnb nabízí přes milion nabídek z téměř 200 zemí. Jedná se o akciovou společnost založenou v roce 2008 s hlavním sídlem v San Franciscu. Zakladateli jsou Brian Chesky, Joe Gebbia a Nathan Blecharczyk. Airbnb má mnoho podnikatelských partnerů a společnost byla oceněna na cca 10 miliard dolarů.

Význam slova, termín, co je to Airbnb? Odborný výraz, definice slova Airbnb. Co znamená pojem Airbnb z kategorie Cestování?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Airbnb) můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Airbnb patří do kategorie Cestování

Klíčová slova: co znamená, význam pojmu, slovo, pojem, přesný význam, přesný výraz, vysvětlení, wiki, význam, definice, slovník, Cestování, popis, význam slova, formulace, termín

Co znamená pojem Airbnb? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Airbnb je webová služba zprostředkující pronájem ubytování. K 7. lednu 2015 inzerovala přes milion nabídek z 34 tisíc měst a 190 zemí. Soukromá společnost provozující stránku, Airbnb Inc., byla založena v srpnu 2008 a sídlí v San Franciscu.
Uživatelé se musí před využitím služeb stránky zaregistrovat a vytvořit si osobní stránku s profilem. Každá nemovitost je spojena s hostitelem, jehož profil obsahuje doporučení od ostatních uživatelů, hodnocení od dřívějších hostů, hodnocení hostitelovy odezvy a systém osobních zpráv.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Airbnb? resp. jaký je význam pojmu Airbnb? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Airbnb, odpověď na dotaz co je to Airbnb?. Víte např. kdo to je Dysgrafik? Znáte a víte kdo je Michal Horáček? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Airbnb hledat i v jiných kategoriích (než Cestování) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.