Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fleece. Co znamená odborný pojem Fleece z kategorie Materiály?

Co je to Fleece? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Fleece

Fleece (flís) je typ syntetické textilní tkaniny vyráběné z polyesteru, která je často využívána při výrobě sportovních oděvů - mikin a bund. Výhodou fleecu je nízká hmotnost, dobré izolační vlastnosti a nemačkavost. Fleece je příjemný na dotek. Je to materiál nenáročný na ošetřování, ale někdy se na něm tvoří žmolky a je to také "lapač prachu".

Význam slova, termín, co je to Fleece? Výraz, termín, definice slova Fleece. Co znamená odborný pojem Fleece z kategorie Materiály?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Fleece s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Fleece se nachází v sekci Materiály

Co znamená pojem Fleece? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Fleece neboli flís je měkká výplňková nebo vlasová pletenina, po obou stranách silně počesaná. Z flísu se vyrábějí mj. mikiny a bundy (tzv. flísky, někdy psáno i fleecky/fleesky). Vyrábí se jak na osnovních, tak i na zátažných strojích. Vlastnosti: dobré izolační schopnosti, nízká hmotnost,
minimální nasákavost, dobrý přenos vlhkosti po povrchu vlákna, příjemný omak, sklon k hromadění zápachu, silná žmolkovitost, praní jen do 40°C.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Klíčová slova: slovník, Materiály, co to je, Materiály, vysvětlení, význam pojmu, synonymum, wiki, definice, přesný výraz, popis, přesný význam, význam slova, popis, pojem

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená Fleece? resp. jaká je definice slova Fleece? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fleece, odpověď na dotaz co je to Fleece?. Víte např. kdo to je Žalobce? Znáte a víte kdo je Andrej Babiš? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Fleece hledat i v jiných kategoriích (než Materiály) Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?