Co je to?
Výraz, termín, definice slova Fleece. Co znamená odborný pojem Fleece z kategorie Materiály?

Co je to Fleece? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Fleece?

Fleece (flís) je typ syntetické textilní tkaniny vyráběné z polyesteru, která je často využívána při výrobě sportovních oděvů - mikin a bund. Výhodou fleecu je nízká hmotnost, dobré izolační vlastnosti a nemačkavost. Fleece je příjemný na dotek. Je to materiál nenáročný na ošetřování, ale někdy se na něm tvoří žmolky a je to také "lapač prachu".

Význam slova, termín, co je to Fleece? Výraz, termín, definice slova Fleece. Co znamená odborný pojem Fleece z kategorie Materiály?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Fleece sdílejte s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Fleece je v kategorii Materiály

Klíčová slova: definice, slovník, Fleece, Materiály, význam pojmu, wiki, co to je, význam, heslo, synonymum, Materiály, Fleece, přesný význam, vysvětlení, informace, popis

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Fleece?

Fleece neboli flís je měkká výplňková nebo vlasová pletenina, po obou stranách silně počesaná. Z flísu se vyrábějí mj. mikiny a bundy (tzv. flísky, někdy psáno i fleecky/fleesky). Vyrábí se jak na osnovních, tak i na zátažných strojích. Vlastnosti: dobré izolační schopnosti, nízká hmotnost,
minimální nasákavost, dobrý přenos vlhkosti po povrchu vlákna, příjemný omak, sklon k hromadění zápachu, silná žmolkovitost, praní jen do 40°C.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Fleece? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Fleece? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fleece, odpověď na dotaz co je to Fleece?. Víte např. kdo to je Dana Morávková? Znáte a víte kdo je Karel Zich? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Fleece i v jiných kategoriích (než Materiály). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?