Co je to?
Odborný výraz, definice slova Echinacea. Co znamená pojem Echinacea z kategorie Rostliny?

Co je to Echinacea? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Echinacea?

Echinacea, česky třapatka, je druh ozdobné rostliny pocházející ze Spojených států amerických. Extrakt z echinacey se používá v různých doplňcích stravy pro podporu léčby nachlazení, chřipky, angíny nebo na posílení imunity.

Význam slova, termín, co je to Echinacea? Odborný výraz, definice slova Echinacea. Co znamená pojem Echinacea z kategorie Rostliny?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Echinacea? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Echinacea je v sekci Rostliny

Co znamená pojem Echinacea? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Třapatka (Echinacea) je jeden z rodů květin ozdobných květem z čeledě hvězdnicovitých (Asteraceae), které mají stejné české pojmenování třapatka. Druhý rod nazývaný česky „třapatka“ je rod Rudbeckia. Tato anomálie vznikla následkem rozdělení původně jednoho rodu Rudbeckia do více rodů. V současnosti se již pomalu začíná používat pro rostliny rodu Echinacea, byť ještě nekodifikovaného, českého názvu třapatkovka.

Definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: definice, Rostliny, formulace, slovník, synonymum, Rostliny, význam pojmu, pojem, termín, popis, co znamená, heslo, co to je, význam slova, přesný výraz

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Echinacea? resp. jaký je význam slova Echinacea? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Echinacea, odpověď na dotaz co je to Echinacea?. Víte např. kdo to je Oportunista? Znáte a víte kdo je Antropolog? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Rostliny). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.