Co je to?
Odborný výraz, definice slova Echinacea. Co znamená pojem Echinacea z kategorie Rostliny?

Co je to Echinacea? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Echinacea

Echinacea, česky třapatka, je druh ozdobné rostliny pocházející ze Spojených států amerických. Extrakt z echinacey se používá v různých doplňcích stravy pro podporu léčby nachlazení, chřipky, angíny nebo na posílení imunity.

Význam slova, termín, co je to Echinacea? Odborný výraz, definice slova Echinacea. Co znamená pojem Echinacea z kategorie Rostliny?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Echinacea můžete samozřejmě sdílet s kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Echinacea je v sekci Rostliny

Klíčová slova: význam pojmu, přesný výraz, informace, význam slova, formulace, Rostliny, synonymum, přesný význam, co to je, Echinacea, Rostliny, co znamená, pojem, definice, význam, popis

Co znamená pojem Echinacea? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Třapatka (Echinacea) je jeden z rodů květin ozdobných květem z čeledě hvězdnicovitých (Asteraceae), které mají stejné české pojmenování třapatka. Druhý rod nazývaný česky „třapatka“ je rod Rudbeckia. Tato anomálie vznikla následkem rozdělení původně jednoho rodu Rudbeckia do více rodů. V současnosti se již pomalu začíná používat pro rostliny rodu Echinacea, byť ještě nekodifikovaného, českého názvu třapatkovka.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Echinacea? resp. co se přesně ukrývá za slovem Echinacea? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Echinacea, odpověď na dotaz co je to Echinacea?. Víte např. kdo to je Gandalf? Znáte a víte kdo je Antonín Dvořák? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Rostliny). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.