Co je to?
Výraz, termín, definice slova Google disk. Co znamená odborný pojem Google disk z kategorie Internet?

Co je to Google disk? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Google disk?

Google disk je webový disk, cloudové úložiště, na které si můžete uložit jakýkoli soubor. Ten se pak synchronizuje s dalšími zařízeními (tablet, telefon), která s úložištěm propojíte. K uloženým datům se dostanete odkudkoli prostřednictvím webového rozhraní na oficiálních stránkách Google.
Základních 15 Gb kapacity je zdarma, další rozšíření je možno přikoupit. Všechna data se ukládají ve složce Google Drive. Obsah se ukládá na server a odtud se stahuje do dalších přístrojů. Google disk tak poskytuje výbornou zálohu pro všechny soubory.

Význam slova, termín, co je to Google disk? Výraz, termín, definice slova Google disk. Co znamená odborný pojem Google disk z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Google disk? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Google disk se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: synonymum, význam slova, wiki, Google disk, slovník, Internet, přesný význam, co to je, popis, pojem, definice, Internet, popis, význam pojmu, informace

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Google disk? resp. co to je Google disk? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Google disk, odpověď na dotaz co je to Google disk?. Víte např. kdo to je Altistka? Znáte a víte kdo je Artemis? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.