Co je to?
Výraz, termín, definice slova Google disk. Co znamená odborný pojem Google disk z kategorie Internet?

Co je to Google disk? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Google disk

Google disk je webový disk, cloudové úložiště, na které si můžete uložit jakýkoli soubor. Ten se pak synchronizuje s dalšími zařízeními (tablet, telefon), která s úložištěm propojíte. K uloženým datům se dostanete odkudkoli prostřednictvím webového rozhraní na oficiálních stránkách Google.
Základních 15 Gb kapacity je zdarma, další rozšíření je možno přikoupit. Všechna data se ukládají ve složce Google Drive. Obsah se ukládá na server a odtud se stahuje do dalších přístrojů. Google disk tak poskytuje výbornou zálohu pro všechny soubory.

Význam slova, termín, co je to Google disk? Výraz, termín, definice slova Google disk. Co znamená odborný pojem Google disk z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Google disk? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Google disk se nachází v kategorii Internet

Co znamená pojem Google disk? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Disk Google (anglicky Google Drive) je webové úložiště dat provozované společností Google, které využívá cloud computingu a umožňuje uživateli úschovu a sdílení dat. Služba byla uvedena do provozu 24. dubna 2012 a v listopadu 2013 měla 120 miliónů aktivních uživatelů.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: význam pojmu, Internet, wiki, přesný význam, popis, informace, definice, slovo, co znamená, termín, synonymum, Internet, co to je, přesný výraz, vysvětlení

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Google disk? resp. co to je Google disk? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Google disk, odpověď na dotaz co je to Google disk?. Víte např. kdo to je Altistka? Znáte a víte kdo je Artemis? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Google disk v jiné sekci než Internet. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.