Co je to?
Definice výrazu, termínu Extrahovat. Co znamená odborný pojem Extrahovat z kategorie Latina?

Co je to Extrahovat? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Extrahovat?

Z latiny - extrahovat znamená získat z něčeho výtažek. Tento výraz se používá zejména ve farmacii a kosmetice. Na obalech různých přípravků se můžeme často dočíst, že obsahují výtažek čili extrakt např. z nějaké léčivé byliny.

Význam slova, termín, co je to Extrahovat? Definice výrazu, termínu Extrahovat. Co znamená odborný pojem Extrahovat z kategorie Latina?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Extrahovat s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Extrahovat je v kategorii Latina

Klíčová slova: co znamená, formulace, vysvětlení, Latina, slovo, wiki, co to je, popis, Extrahovat, popis, přesný význam, význam, přesný výraz

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Extrahovat? resp. co je to Extrahovat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Extrahovat, odpověď na dotaz co je to Extrahovat?. Víte např. kdo to je Alzheimer? Znáte a víte kdo je Křesťan? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Extrahovat v jiné sekci než Latina. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.