Co je to?
Definice výrazu, termínu Extrahovat. Co znamená odborný pojem Extrahovat z kategorie Latina?

Co je to Extrahovat? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Extrahovat?

Z latiny - extrahovat znamená získat z něčeho výtažek. Tento výraz se používá zejména ve farmacii a kosmetice. Na obalech různých přípravků se můžeme často dočíst, že obsahují výtažek čili extrakt např. z nějaké léčivé byliny.

Význam slova, termín, co je to Extrahovat? Definice výrazu, termínu Extrahovat. Co znamená odborný pojem Extrahovat z kategorie Latina?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Extrahovat můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Extrahovat se nachází v kategorii Latina

Klíčová slova: Latina, informace, heslo, Extrahovat, wiki, popis, slovo, co znamená, co to je, význam slova, pojem, slovník, význam pojmu, formulace, definice

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Extrahovat? resp. jaký je přesný význam slova Extrahovat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Extrahovat, odpověď na dotaz co je to Extrahovat?. Víte např. kdo to je Alzheimer? Znáte a víte kdo je Křesťan? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Latina). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.