Co je to?
Definice odborného termínu, slova Retail. Co znamená pojem Retail z kategorie Ekonomie?

Co je to Retail? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Retail?

Výraz retail (z angličtiny) znamená maloobchod. Jedná se o prodej menšího množství zboží koncovému zákazníkovi. Protikladem je velkoobchod.

Význam slova, termín, co je to Retail? Definice odborného termínu, slova Retail. Co znamená pojem Retail z kategorie Ekonomie?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Retail) můžete sdílet s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Retail patří do kategorie Ekonomie

Klíčová slova: přesný výraz, formulace, definice, heslo, Retail, přesný význam, co znamená, pojem, Ekonomie, popis, informace, význam pojmu, význam, slovo, termín, Ekonomie

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Retail? resp. jaký je význam slova Retail? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Retail, odpověď na dotaz co je to Retail?. Víte např. kdo to je Petr Fiala? Znáte a víte kdo je Melancholik? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Ekonomie). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.