Co je to?
Definice odborného termínu, slova Retail. Co znamená pojem Retail z kategorie Ekonomie?

Co je to Retail? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Retail?

Výraz retail (z angličtiny) znamená maloobchod. Jedná se o prodej menšího množství zboží koncovému zákazníkovi. Protikladem je velkoobchod.

Význam slova, termín, co je to Retail? Definice odborného termínu, slova Retail. Co znamená pojem Retail z kategorie Ekonomie?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Retail sdílejte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Retail je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: popis, slovník, synonymum, Ekonomie, Retail, definice, Ekonomie, význam pojmu, co to je, přesný význam, význam, přesný výraz, wiki, význam slova, heslo, vysvětlení

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Retail? resp. co vlastně znamená slovo Retail? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Retail, odpověď na dotaz co je to Retail?. Víte např. kdo to je Pesimista? Znáte a víte kdo je Melancholik? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Ekonomie). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.