Co je to?
Definice odborného termínu, slova Remarketing. Co znamená pojem Remarketing z kategorie Internet?

Co je to Remarketing? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Remarketing

Remarketing je název metody pro směřování internetové reklamy na vybranou cílovou skupinu. Tento systém nabízí Google AdWords. Jedná se o možnost oslovení těch lidí, kteří již jednou navštívili web zadavatele. Jejich prohlížeč si uloží cookies a přiřadí je do seznamu uživatelů, kteří jsou pak cíleně osloveni pomocí bannerů nebo textové inzerce.
Prostřednictvím remarketingu jsou návštěvníci na web přiváděni proto, aby dokončili cíl, většinou se jedná o dokončení objednávky a nákup.

Význam slova, termín, co je to Remarketing? Definice odborného termínu, slova Remarketing. Co znamená pojem Remarketing z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Remarketing sdílet s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Remarketing patří do sekce Internet

Klíčová slova: Internet, Remarketing, přesný výraz, Internet, synonymum, Remarketing, informace, slovník, co znamená, přesný význam, wiki, termín, formulace, vysvětlení, co to je, význam

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Remarketing? resp. co se skrývá pod slovem Remarketing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Remarketing, odpověď na dotaz co je to Remarketing?. Víte např. kdo to je Kokot? Znáte a víte kdo je Leona Machálková? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Remarketing v jiné sekci než Internet. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.