Co je to?
Definice odborného termínu, slova Remarketing. Co znamená pojem Remarketing z kategorie Internet?

Co je to Remarketing? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Remarketing

Remarketing je název metody pro směřování internetové reklamy na vybranou cílovou skupinu. Tento systém nabízí Google AdWords. Jedná se o možnost oslovení těch lidí, kteří již jednou navštívili web zadavatele. Jejich prohlížeč si uloží cookies a přiřadí je do seznamu uživatelů, kteří jsou pak cíleně osloveni pomocí bannerů nebo textové inzerce.
Prostřednictvím remarketingu jsou návštěvníci na web přiváděni proto, aby dokončili cíl, většinou se jedná o dokončení objednávky a nákup.

Význam slova, termín, co je to Remarketing? Definice odborného termínu, slova Remarketing. Co znamená pojem Remarketing z kategorie Internet?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Remarketing můžete samozřejmě sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Remarketing je v sekci Internet

Klíčová slova: přesný výraz, vysvětlení, význam, Internet, význam slova, formulace, Remarketing, popis, význam pojmu, definice, informace, přesný význam, wiki, heslo, pojem, co znamená

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Remarketing? resp. co to je Remarketing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Remarketing, odpověď na dotaz co je to Remarketing?. Víte např. kdo to je Eric Trump? Znáte a víte kdo je Leona Machálková? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.