Co je to?
Definice odborného termínu, slova Agility. Co znamená pojem Agility z kategorie Sport?

Co je to Agility? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Agility

Agility znamená v překladu hbitost. Jedná se o pojem z angličtiny, který označuje sportování se psy. Agility je možno přirovnat ke koňskému parkuru. Základem agility je spolupráce člověka a psa a koordinace. Tomuto sportu se může věnovat každý zájemce s jakýmkoli psem. Určitá plemena jsou pro agility vhodnější, např. border kolie, sheltie, pudli a podobně v agility vynikají.
V agility je mnoho možností k soutěžení, an vrcholová mistrovství - mistrovství světa- však smějí jen psi, kteří mají průkaz původu. Základem agility je proběhnout trať s překážkami za určitý čas, v přesném pořadí překážet a s co nejmenším počtem chyb. Závodní tým tvoří pes a jeho psovod.

Význam slova, termín, co je to Agility? Definice odborného termínu, slova Agility. Co znamená pojem Agility z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Agility s vašimi známými a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Agility je v kategorii Sport

Klíčová slova: význam slova, význam, wiki, popis, Agility, slovo, co znamená, přesný význam, přesný výraz, termín, popis, synonymum, co to je, slovník, heslo

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Agility? resp. co znamená slovo Agility? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Agility, odpověď na dotaz co je to Agility?. Víte např. kdo to je Chiméra? Znáte a víte kdo je Děkan? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Agility v jiné sekci než Sport. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.