Co je to?
Výraz, termín, definice slova Státní příslušnost. Co znamená odborný pojem Státní příslušnost z kategorie Právo?

Co je to Státní příslušnost? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Státní příslušnost?

Státní příslušnost znamená příslušnost občana k určitému státu. Státní příslušnost zaručuje plné využívání výhod státního občanství. Na rozdíl od národnosti, kterou si můžeme zvolit sami, je jako státní příslušnost nutné uvést stát, ve kterém máte občanství.
Je to pojem širší než státní občanství. Státní příslušnost se uvádí v dokladech, bez státní příslušnosti je problematické jakékoli úřední jednání, protože jedinec pak nemá plná práva.

Význam slova, termín, co je to Státní příslušnost? Výraz, termín, definice slova Státní příslušnost. Co znamená odborný pojem Státní příslušnost z kategorie Právo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Státní příslušnost doporučujeme sdílet s blízkými na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Státní příslušnost se nachází v sekci Právo

Klíčová slova: Právo, definice, synonymum, co znamená, popis, informace, heslo, přesný význam, význam, formulace, pojem, slovo, slovník, přesný výraz, Státní příslušnost, termín

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Státní příslušnost? resp. co označuje slovo Státní příslušnost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Státní příslušnost, odpověď na dotaz co je to Státní příslušnost?. Víte např. kdo to je Webdesigner? Znáte a víte kdo je Agnostik? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Státní příslušnost hledat i v jiných kategoriích (než Právo) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?