Co je to?
Definice výrazu Inri. Co znamená odborný pojem Inri z kategorie Kultura?

Co to je Inri? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Inri

Nápis INRI můžete najít na mnoha místech spojených s křesťanskou vírou. Jedná se o latinskou zkratku slov Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum, což v překladu do českého jazyka znamená Ježíš Nazaretský, král židovský. Většinou se s tímto nápisem můžeme setkat v souvislosti s ukřižovaným Ježíšem Kristem nebo krucifixy.

Význam slova, termín, co je to Inri? Definice výrazu Inri. Co znamená odborný pojem Inri z kategorie Kultura?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Inri je v kategorii Kultura

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, co znamená, Kultura, heslo, význam pojmu, význam, Inri, synonymum, wiki, přesný výraz, přesný význam, význam slova, slovník, informace, pojem

Co znamená pojem Inri? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Nápis INRI je zkratkou latinského Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum, česky Ježíš Nazaretský, král židovský a bývá tradičně zobrazován na krucifixech a jiných zobrazeních ukřižovaného Ježíše Krista.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Inri? resp. jaká je definice termínu Inri? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Inri, odpověď na dotaz co je to Inri?. Víte např. kdo to je Korektor? Znáte a víte kdo je Apoštol? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Kultura U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?