Co je to?
Definice výrazu Inri. Co znamená odborný pojem Inri z kategorie Kultura?

Co to je Inri? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Inri

Nápis INRI můžete najít na mnoha místech spojených s křesťanskou vírou. Jedná se o latinskou zkratku slov Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum, což v překladu do českého jazyka znamená Ježíš Nazaretský, král židovský. Většinou se s tímto nápisem můžeme setkat v souvislosti s ukřižovaným Ježíšem Kristem nebo krucifixy.

Význam slova, termín, co je to Inri? Definice výrazu Inri. Co znamená odborný pojem Inri z kategorie Kultura?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Inri? Pak se o ní podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Inri je v kategorii Kultura

Klíčová slova: slovo, wiki, Kultura, přesný význam, pojem, formulace, co znamená, synonymum, definice, informace, heslo, význam slova, Inri, co to je, význam, popis

Co označuje termín Inri? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Nápis INRI je zkratkou latinského Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum, česky Ježíš Nazaretský, král židovský a bývá tradičně zobrazován na krucifixech a jiných zobrazeních ukřižovaného Ježíše Krista.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Inri? resp. jaká je definice slova Inri? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Inri, odpověď na dotaz co je to Inri?. Víte např. kdo to je Svatá Trojice? Znáte a víte kdo je Apoštol? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Kultura). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?