Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Gnocchi. Co znamená pojem Gnocchi z kategorie Jídlo?

Co to je Gnocchi? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Gnocchi?

Gnocchi patří ke klasickým italským přílohám k jídlu. Základem pro přípravu gnocchi je těsto z brambor a mouky, které se pak doplňuje o další tradiční suroviny. Ty se mohou lišit podle jednotlivých oblastí, kde se gnocchi připravují. Jsou to malé knedlíčky – noky.
Vaří se ve velkém hrnci se slanou vodou. Voda se přivede k varu, nasypou se gnocchi a hotové jsou tehdy, když vyplavou na hladinu. Pak se scedí a ihned podávají – klasicky se sýrovou omáčkou.

Význam slova, termín, co je to Gnocchi? Odborný termín, výraz, slovo Gnocchi. Co znamená pojem Gnocchi z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Gnocchi? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Gnocchi patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: informace, pojem, vysvětlení, slovník, wiki, význam pojmu, význam slova, synonymum, Gnocchi, Jídlo, co znamená, heslo, význam, definice, co to je, termín

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Gnocchi? resp. jaký je význam pojmu Gnocchi? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gnocchi, odpověď na dotaz co je to Gnocchi?. Víte např. kdo to je Sagvan Tofi? Znáte a víte kdo je Tramp? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.