Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Resin. Co znamená pojem Resin z kategorie Materiály?

Co to je Resin? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Resin

Resin je název pro jeden z druhů přírodní pryskyřice. Ta pochází s různých stromů, u nás převážně z jedlí a borovic. Vzniká při poškození kůry stromu. K tomu může dojít při lidské činnosti nebo v důsledku povětrnostních vlivů a počasí.
Na povrch kůry se tak dostane tekutina, která se odpařuje, až zůstává měkký zbytek, který postupem času tvrdne. Resin se již od pradávna využívá při nejrůznějších činnostech, například výrobě lepidel, laků, umělých hmot aj.

Význam slova, termín, co je to Resin? Odborný termín, výraz, slovo Resin. Co znamená pojem Resin z kategorie Materiály?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Resin se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: význam, co znamená, slovník, wiki, Materiály, formulace, přesný výraz, slovo, Materiály, co to je, termín, popis, heslo, definice, Resin, přesný význam

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Resin? resp. co přesně označuje termín Resin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Resin, odpověď na dotaz co je to Resin?. Víte např. kdo to je Medik? Znáte a víte kdo je Josef Čapek? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Materiály). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.