Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Resin. Co znamená pojem Resin z kategorie Materiály?

Co to je Resin? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Resin

Resin je název pro jeden z druhů přírodní pryskyřice. Ta pochází s různých stromů, u nás převážně z jedlí a borovic. Vzniká při poškození kůry stromu. K tomu může dojít při lidské činnosti nebo v důsledku povětrnostních vlivů a počasí.
Na povrch kůry se tak dostane tekutina, která se odpařuje, až zůstává měkký zbytek, který postupem času tvrdne. Resin se již od pradávna využívá při nejrůznějších činnostech, například výrobě lepidel, laků, umělých hmot aj.

Význam slova, termín, co je to Resin? Odborný termín, výraz, slovo Resin. Co znamená pojem Resin z kategorie Materiály?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Resin můžete samozřejmě sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Resin je v sekci Materiály

Klíčová slova: formulace, přesný význam, co to je, přesný výraz, slovník, heslo, definice, Materiály, význam, wiki, význam pojmu, význam slova, co znamená, vysvětlení, Resin, pojem

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Resin? resp. co je to Resin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Resin, odpověď na dotaz co je to Resin?. Víte např. kdo to je Wolverine? Znáte a víte kdo je Josef Čapek? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Resin i v jiných kategoriích (než Materiály). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.