Co je to?
Odborný výraz, definice slova Trekové kolo. Co znamená pojem Trekové kolo z kategorie Sport?

Co je to Trekové kolo? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Trekové kolo

Trekové kolo je jízdní kolo určené především pro jízdu na silnici a příležitostně i v lehkém terénu. Jedná se o kompromis mezi silničním a horským kolem. Trekové jízdní kolo je v podstatě krosové kolo vybavené příslušenstvím - nosič, brašny, blatníky, světla apod. Je určeno pro jednodenní i vícedenní cykloturistiku.

Význam slova, termín, co je to Trekové kolo? Odborný výraz, definice slova Trekové kolo. Co znamená pojem Trekové kolo z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Trekové kolo sdílejte se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Trekové kolo je v kategorii Sport

Klíčová slova: slovník, vysvětlení, pojem, popis, Trekové kolo, Trekové kolo, slovo, co to je, přesný výraz, informace, Sport, Sport, definice, heslo, termín, význam pojmu

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Trekové kolo? resp. co znamená slovo Trekové kolo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trekové kolo, odpověď na dotaz co je to Trekové kolo?. Víte např. kdo to je Jan Cemper? Znáte a víte kdo je Nohsled? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Sport. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..